Przejdź do głównej zawartości

Ogłoszenia weekendowe: konkurs z "Wiernymi wrogami" i book tour nad "Przepaścią"

Nareszcie znowu mamy piękną, letnią pogodę! I w dodatku weekend, co cieszy podwójnie. Dzisiaj przychodzę do Was z dwoma ogłoszeniami (na temat książek oczywiście).

Konkurs patronacki z "Wiernymi wrogami"Na fanpage'u bloga ruszył dzisiaj konkurs, w którym możecie zgarnąć własny egzemplarz "Wiernych wrogów". Gorąco zachęcam Was do udziału - im więcej uczestników, tym więcej egzemplarzy nagrody od Wydawnictwa Papierowy Księżyc :)

Book Tour nad "Przepaścią"


Do jutra trwają zapisy do akcji "Book Tour nad Przepaścią". W skrócie polega ona na tym, że książka (klimatyczna powieść grozy, której akcja toczy się w Himalajach) będzie krążyć po Polsce, a Wy macie ją przeczytać, podzielić się wrażeniami i podać dalej :)

Jeśli boicie się, że w wakacje nie będziecie mieć czasu na lekturę, spieszę uspokoić, że jeśli dopiero chcecie się zgłosić, to ze względu na dotychczasowe zgłoszenia, książka i tak dotrze do Was najwcześniej w połowie września.

*********************

Jeszcze raz zachęcam Was do udziału w konkursie i book tourze, a tymczasem udanego weekendu! Uciekam czytać Stulecie trucicieli, trzeba się zrelaksować po ciężkim tygodniu ;)

Spodobał Ci się ten post? Nie przegap kolejnych, będzie mi miło, jeśli mnie polubisz :)
    

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

TOP 10: powieści Stephena Kinga

Wrzesień okrzyknęłam samozwańczo miesiącem Stephena Kinga, dlatego warto podsumować jego koniec zestawieniem najlepszych powieści Mistrza. A konkretnie, najlepszych w moim prywatnym rankingu. Ich kolejność jest bardzo umowna, bo uwielbiam wszystkie, a pewna jestem tylko pierwszej trójki, reszta mogłaby stanąć obok siebie na czwartym miejscu na podium.
1. "To" (moja recenzja)

Jedna z pierwszych powieści Kinga, jaką czytałam. Zrobiła na mnie tak ogromne wrażenie, że nawet po latach nie czułam się komfortowo w towarzystwie klaunów, a już z pewnością nikt nie przekonałby mnie, że są zabawni i nieszkodliwi... Odświeżałam ją kilka miesięcy temu i mimo upływu lat, nadal zdała egzamin z przyprawiania o gęsią skórkę.

Top 10 najlepszych horrorów

31 października to dobry dzień, by sięgnąć po dobry horror. Do wieczora pozostało jeszcze kilkanaście godzin, macie więc czas na skombinowanie odpowiedniej książki. Po co warto sięgnąć?
Właściwie to mogłabym ułożyć cały ranking składający się z powieści Stephena Kinga. Jednak aby nie być monotematycznym, starałam się wybrać książki różnych autorów i w różnych klimatach. Łączy je jedno - groza i gwarantowane ciary na plecach podczas lektury.

Czym kolorować, czyli przegląd kredek, cienkopisów i wszystkiego, co koloruje.

Od kilku miesięcy relaksuję się w towarzystwie kolorowanek dla dorosłych. Zaczęło się od jednego egzemplarza „Art deco” oraz zestawu kredek szkolnych, a obecnie mój domowy arsenał rozrósł się do czternastu kolorowanek oraz kilku zestawów kredek, cienkopisów i mazaków. Dzisiaj dzielę się wrażeniami, co najbardziej mi się przydaje, a czego nauczyłam się unikać. Może Was zainspiruję? 
Narzędzi służących do kolorowania jest mnóstwo, poczynając od tradycyjnych kredek i farb, poprzez cienkopisy, a na żelowych długopisach kończąc. Sama korzystam z pięciu: 1.Kredki 2.Cienkopisy 3.Długopisy żelowe 4.Mazaki 5.Pastele