Ogłoszenia weekendowe: konkurs z "Wiernymi wrogami" i book tour nad "Przepaścią"

Nareszcie znowu mamy piękną, letnią pogodę! I w dodatku weekend, co cieszy podwójnie. Dzisiaj przychodzę do Was z dwoma ogłoszeniami (na temat książek oczywiście).

Konkurs patronacki z "Wiernymi wrogami"Na fanpage'u bloga ruszył dzisiaj konkurs, w którym możecie zgarnąć własny egzemplarz "Wiernych wrogów". Gorąco zachęcam Was do udziału - im więcej uczestników, tym więcej egzemplarzy nagrody od Wydawnictwa Papierowy Księżyc :)

Book Tour nad "Przepaścią"


Do jutra trwają zapisy do akcji "Book Tour nad Przepaścią". W skrócie polega ona na tym, że książka (klimatyczna powieść grozy, której akcja toczy się w Himalajach) będzie krążyć po Polsce, a Wy macie ją przeczytać, podzielić się wrażeniami i podać dalej :)

Jeśli boicie się, że w wakacje nie będziecie mieć czasu na lekturę, spieszę uspokoić, że jeśli dopiero chcecie się zgłosić, to ze względu na dotychczasowe zgłoszenia, książka i tak dotrze do Was najwcześniej w połowie września.

*********************

Jeszcze raz zachęcam Was do udziału w konkursie i book tourze, a tymczasem udanego weekendu! Uciekam czytać Stulecie trucicieli, trzeba się zrelaksować po ciężkim tygodniu ;)

Spodobał Ci się ten post? Nie przegap kolejnych, będzie mi miło, jeśli mnie polubisz :)
    

Komentarze