Book Tour nad "Przepaścią". Zapisy ruszyły!

Zgodnie z zapowiedzią zaczynamy kolejną akcję Book Tour. Tym razem w podróż po Polsce ruszy „Przepaść”, klimatyczna powieść grozy autorstwa Michelle Paver.Moją recenzję znajdziecie tutaj, a tymczasem łapcie krótki opis:

Himalaje, rok 1935. Pięciu Brytyjczyków podejmuje próbę zdobycie zabójczego szczytu, Kanczendzongi. Już od pierwszych dni góra pokazuje im swoją moc i potęgę. Szybko też daje im się we znaki choroba wysokościowa i samotność.

Mężczyźni podążają tą samą trasą, co przed blisko trzydziestu latach niemal legendarna już wyprawa pod przewodnictwem Lyella. Wróciło z niej tylko dwóch ludzi, a losy pozostałych, którzy zginęli na szlaku, zostały opisane w książce „Skrawieni, lecz niezłomni”, którzy dla następnego pokolenia himalaistów stałą się kultowa. Cień ówczesnych wydarzeń towarzyszy bohaterom na każdym kroku, bo – jak się okazuje – wersja przedstawiona w książce różni się od prawdziwej, a góra nie jest tak opuszczona, jak mogło by się wydawać.

Aby wziąć udział w akcji nie musicie prowadzić bloga, wystarczy konto na FB, Instagramie lub portalu Lubimy Czytać! Tyle słowem zachęty, a tymczasem pora na szczegółowe zasady i regulamin:

1. Organizatorką akcji jest autorka bloga Kącik z książką.
2. Sponsorem książki jest Wydawnictwo Czwarta Strona.
3. W akcji mogą wziąć wszystkie osoby z adresem korespondencyjnym w Polsce.
4. Zasady uczestnictwa. Aby wziąć udział w akcji, należy:
a.  Zgłosić się pod tym postem w komentarzu / pod postem na FB / Instagramie / G+ (w zależności gdzie masz konto i gdzie Ci wygodniej) – wystarczy krótkie „Zgłaszam się”.
b. Wysłać do mnie na adres mailowy (kacikzksiazka@gmail.com) wiadomość, gdzie potwierdzisz chęć udziału i podasz swoje imię nazwisko oraz dane adresowe do wysyłki książki (termin do 22 lipca). Dodatkowo, w związku z RODO, proszę o zamieszczenie w treści maila takiej klauzuli:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez organizatorkę Book Touru wykonanych przeze mnie zdjęć książki i fragmentów mojej opinii na temat powieści w celu podsumowania akcji oraz na przekazanie moich danych adresowych wybranemu uczestnikowi Book Touru w celu wysłania do mnie książki.

c. Po otrzymaniu książki w ciągu dwóch tygodni przeczytać ją i podzielić się wrażeniami z lektury na prowadzonym przez siebie blogu / koncie na LC / Instagramie / profilu FB (do wyboru, do koloru, a jak chcecie, to możecie się dzielić wrażeniami wszędzie ;) Mile widziane zdjęcia! Po zakończeniu akcji chciałabym zrobić jej podsumowanie z Waszymi właśnie zdjęciami, oczywiście podpisanymi. Do wpisów dodajemy hasztag #booktournadprzepaścią
d. Wpisać się na pamiątkę na wyznaczonej stronie książki.
e. Wysłać książkę do kolejnej osoby formą rejestrowaną - listem poleconym lub paczką.
5. Zgłoszenie się do udziału w akcji oznacza zaakceptowanie tego regulaminu i zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby akcji. Podane przez Was dane osobowe zostaną usunięte wraz z zakończeniem akcji.

Podzielcie się tą wiadomością ze znajomymi. Im nas więcej, tym lepiej :)

Spodobał Ci się ten post? Nie przegap kolejnych, będzie mi miło, jeśli mnie polubisz :)
    

Komentarze