Przejdź do głównej zawartości

Book Tour nad "Przepaścią". Zapisy ruszyły!

Zgodnie z zapowiedzią zaczynamy kolejną akcję Book Tour. Tym razem w podróż po Polsce ruszy „Przepaść”, klimatyczna powieść grozy autorstwa Michelle Paver.Moją recenzję znajdziecie tutaj, a tymczasem łapcie krótki opis:

Himalaje, rok 1935. Pięciu Brytyjczyków podejmuje próbę zdobycie zabójczego szczytu, Kanczendzongi. Już od pierwszych dni góra pokazuje im swoją moc i potęgę. Szybko też daje im się we znaki choroba wysokościowa i samotność.

Mężczyźni podążają tą samą trasą, co przed blisko trzydziestu latach niemal legendarna już wyprawa pod przewodnictwem Lyella. Wróciło z niej tylko dwóch ludzi, a losy pozostałych, którzy zginęli na szlaku, zostały opisane w książce „Skrawieni, lecz niezłomni”, którzy dla następnego pokolenia himalaistów stałą się kultowa. Cień ówczesnych wydarzeń towarzyszy bohaterom na każdym kroku, bo – jak się okazuje – wersja przedstawiona w książce różni się od prawdziwej, a góra nie jest tak opuszczona, jak mogło by się wydawać.

Aby wziąć udział w akcji nie musicie prowadzić bloga, wystarczy konto na FB, Instagramie lub portalu Lubimy Czytać! Tyle słowem zachęty, a tymczasem pora na szczegółowe zasady i regulamin:

1. Organizatorką akcji jest autorka bloga Kącik z książką.
2. Sponsorem książki jest Wydawnictwo Czwarta Strona.
3. W akcji mogą wziąć wszystkie osoby z adresem korespondencyjnym w Polsce.
4. Zasady uczestnictwa. Aby wziąć udział w akcji, należy:
a.  Zgłosić się pod tym postem w komentarzu / pod postem na FB / Instagramie / G+ (w zależności gdzie masz konto i gdzie Ci wygodniej) – wystarczy krótkie „Zgłaszam się”.
b. Wysłać do mnie na adres mailowy (kacikzksiazka@gmail.com) wiadomość, gdzie potwierdzisz chęć udziału i podasz swoje imię nazwisko oraz dane adresowe do wysyłki książki (termin do 22 lipca). Dodatkowo, w związku z RODO, proszę o zamieszczenie w treści maila takiej klauzuli:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez organizatorkę Book Touru wykonanych przeze mnie zdjęć książki i fragmentów mojej opinii na temat powieści w celu podsumowania akcji oraz na przekazanie moich danych adresowych wybranemu uczestnikowi Book Touru w celu wysłania do mnie książki.

c. Po otrzymaniu książki w ciągu dwóch tygodni przeczytać ją i podzielić się wrażeniami z lektury na prowadzonym przez siebie blogu / koncie na LC / Instagramie / profilu FB (do wyboru, do koloru, a jak chcecie, to możecie się dzielić wrażeniami wszędzie ;) Mile widziane zdjęcia! Po zakończeniu akcji chciałabym zrobić jej podsumowanie z Waszymi właśnie zdjęciami, oczywiście podpisanymi. Do wpisów dodajemy hasztag #booktournadprzepaścią
d. Wpisać się na pamiątkę na wyznaczonej stronie książki.
e. Wysłać książkę do kolejnej osoby formą rejestrowaną - listem poleconym lub paczką.
5. Zgłoszenie się do udziału w akcji oznacza zaakceptowanie tego regulaminu i zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby akcji. Podane przez Was dane osobowe zostaną usunięte wraz z zakończeniem akcji.

Podzielcie się tą wiadomością ze znajomymi. Im nas więcej, tym lepiej :)

Spodobał Ci się ten post? Nie przegap kolejnych, będzie mi miło, jeśli mnie polubisz :)
    

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

TOP 10: powieści Stephena Kinga

Wrzesień okrzyknęłam samozwańczo miesiącem Stephena Kinga, dlatego warto podsumować jego koniec zestawieniem najlepszych powieści Mistrza. A konkretnie, najlepszych w moim prywatnym rankingu. Ich kolejność jest bardzo umowna, bo uwielbiam wszystkie, a pewna jestem tylko pierwszej trójki, reszta mogłaby stanąć obok siebie na czwartym miejscu na podium.
1. "To" (moja recenzja)

Jedna z pierwszych powieści Kinga, jaką czytałam. Zrobiła na mnie tak ogromne wrażenie, że nawet po latach nie czułam się komfortowo w towarzystwie klaunów, a już z pewnością nikt nie przekonałby mnie, że są zabawni i nieszkodliwi... Odświeżałam ją kilka miesięcy temu i mimo upływu lat, nadal zdała egzamin z przyprawiania o gęsią skórkę.

Top 10 najlepszych horrorów

31 października to dobry dzień, by sięgnąć po dobry horror. Do wieczora pozostało jeszcze kilkanaście godzin, macie więc czas na skombinowanie odpowiedniej książki. Po co warto sięgnąć?
Właściwie to mogłabym ułożyć cały ranking składający się z powieści Stephena Kinga. Jednak aby nie być monotematycznym, starałam się wybrać książki różnych autorów i w różnych klimatach. Łączy je jedno - groza i gwarantowane ciary na plecach podczas lektury.

Czym kolorować, czyli przegląd kredek, cienkopisów i wszystkiego, co koloruje.

Od kilku miesięcy relaksuję się w towarzystwie kolorowanek dla dorosłych. Zaczęło się od jednego egzemplarza „Art deco” oraz zestawu kredek szkolnych, a obecnie mój domowy arsenał rozrósł się do czternastu kolorowanek oraz kilku zestawów kredek, cienkopisów i mazaków. Dzisiaj dzielę się wrażeniami, co najbardziej mi się przydaje, a czego nauczyłam się unikać. Może Was zainspiruję? 
Narzędzi służących do kolorowania jest mnóstwo, poczynając od tradycyjnych kredek i farb, poprzez cienkopisy, a na żelowych długopisach kończąc. Sama korzystam z pięciu: 1.Kredki 2.Cienkopisy 3.Długopisy żelowe 4.Mazaki 5.Pastele