Przejdź do głównej zawartości

Wyniki konkursu: Stosy książek do zgarnięcia

Pora ogłosić wyniki konkursu, który trwał na Kąciku z książką w dniach 3 - 9 marca (szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie tutaj). Przypominam, że zadaniem konkursowym było podanie tytułów książek na podstawie trzech podpowiedzi.

Najpierw poprawne odpowiedzi. Większość okazała się dla Was banalna, ale kilka sprawiło prawdziwe problemy:
  1. święta, samochód, wampir (NOS4A2)
  2. sobowtór, nastolatka, intryga (Jad. Chcę ukraść twoje życie)
  3. obraz, psychopata, byk (Rose Madder)
  4. egzorcyzmy, szczury, nimfomanka (Pradawne zło)
  5. pisarz, bulterier, miasteczko (Kraina Chichów)
  6. piwnica, bójka, anarchia (Fight Club)
  7. wspomnienia, marketing, lata sześćdziesiąte (Mad Women)
  8. wyspa, rymowanka, śmierć (I nie było już nikogo)
  9. szachy, Rosja, romans (Zapach miasta po burzy)
  10. obraz, złodzieje, MSZ (Bezcenny)

Łącznie wpłynęło 6 zgłoszeń, a spośród osób, które udzieliły poprawnych odpowiedzi, najszybsi okazali się:
1. Kamila Jędrzejczyk
2. Marta Włodarczyk
3. Zenon Cyganek

Zwycięzców proszę o kontakt (kacikzksiazka@gmail.com) w celu przekazania danych do wysyłki nagrody oraz wybranego zestawu nagród. Serdecznie gratuluję! 

A z okazji dzisiejszego Dnia Mężczyzny, panowie wszystkiego najlepszego :)Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

TOP 10: powieści Stephena Kinga

Wrzesień okrzyknęłam samozwańczo miesiącem Stephena Kinga, dlatego warto podsumować jego koniec zestawieniem najlepszych powieści Mistrza. A konkretnie, najlepszych w moim prywatnym rankingu. Ich kolejność jest bardzo umowna, bo uwielbiam wszystkie, a pewna jestem tylko pierwszej trójki, reszta mogłaby stanąć obok siebie na czwartym miejscu na podium.
1. "To" (moja recenzja)

Jedna z pierwszych powieści Kinga, jaką czytałam. Zrobiła na mnie tak ogromne wrażenie, że nawet po latach nie czułam się komfortowo w towarzystwie klaunów, a już z pewnością nikt nie przekonałby mnie, że są zabawni i nieszkodliwi... Odświeżałam ją kilka miesięcy temu i mimo upływu lat, nadal zdała egzamin z przyprawiania o gęsią skórkę.

Top 10 najlepszych horrorów

31 października to dobry dzień, by sięgnąć po dobry horror. Do wieczora pozostało jeszcze kilkanaście godzin, macie więc czas na skombinowanie odpowiedniej książki. Po co warto sięgnąć?
Właściwie to mogłabym ułożyć cały ranking składający się z powieści Stephena Kinga. Jednak aby nie być monotematycznym, starałam się wybrać książki różnych autorów i w różnych klimatach. Łączy je jedno - groza i gwarantowane ciary na plecach podczas lektury.

Czym kolorować, czyli przegląd kredek, cienkopisów i wszystkiego, co koloruje.

Od kilku miesięcy relaksuję się w towarzystwie kolorowanek dla dorosłych. Zaczęło się od jednego egzemplarza „Art deco” oraz zestawu kredek szkolnych, a obecnie mój domowy arsenał rozrósł się do czternastu kolorowanek oraz kilku zestawów kredek, cienkopisów i mazaków. Dzisiaj dzielę się wrażeniami, co najbardziej mi się przydaje, a czego nauczyłam się unikać. Może Was zainspiruję? 
Narzędzi służących do kolorowania jest mnóstwo, poczynając od tradycyjnych kredek i farb, poprzez cienkopisy, a na żelowych długopisach kończąc. Sama korzystam z pięciu: 1.Kredki 2.Cienkopisy 3.Długopisy żelowe 4.Mazaki 5.Pastele