Nowa odsłona książek dla dzieci, czyli puzzle od NK

Czy Wasze dzieci także są fanami cyklu Rok w…? Moja M. uwielbia zwłaszcza pobudzające wyobraźnię Rok w lesie i Rok w Krainie Czarów. Dlatego bardzo ucieszyła ją nowość, jaką zaserwowało nam Wydawnictwo Nasza Księgarnia – puzzle z ilustracjami właśnie z tych dwóch pozycji! Przyznajcie sami, że cudne są!Każdy zestaw składa się z 54 elementów dość sporej wielkości, wykonanych solidnie i na pewno mogących wytrzymać niejedną zabawę. Są to obrazki żywcem wyciągnięte z książek, a ich autorami są Emilia Dziubak oraz Maciej Szymanowicz (autor rewelacyjnych Krasnoludków. Faktów. Mitów. Głupot). I mimo że M. już od dawna układa samodzielnie układanki liczące 100 i więcej elementów, przy tych także doskonale się bawiła.


Dla młodszych dzieci wydawnictwo wypuściło serie puzzli bazujących także na innych książeczkach, m.in. Pojazdach z cyklu Opowiem Ci, mamo. Zamiast w tradycyjnym prostokątnym pudełku znajdują się one w kostce z wygodnym uchwytem, dzięki czemu można wszędzie zabrać ją ze sobą.


W zestawie znajdują się trzy obrazki, liczące odpowiednio 16, 20 i 24 elementy. Przedstawiają one kolejno pociąg, statek i samochód. Aby ułatwić segregację poszczególnych elementów, druga strona każdego obrazka ma inny kolor. Młodszy Dzieć jeszcze jest na nie za mały, ale myślę, że za pół roku będzie zachwycony.Wśród nowowydanych puzzli znajdziecie także ilustracje z ptakami oraz dwa zestawy dla maluchów z serii o Puciu. Warto zerknąć, bo wszystkie prezentują się znakomicie, a dla dzieci to wielka frajda zobaczyć bohaterów książek w takiej oto wersji. Znajdziecie je wszystkie tutaj.

Za tę zabawę serdecznie dziękujemy Wydawnictwu Nasza Księgarnia.

Komentarze