Gadżety mola książkowego, czyli pomysły pod choinkę

Wielkimi krokami zbliża się Gwiazdka, a to oczywiście oznacza szykowanie prezentów. Najwyższa pora wziąć w swoje ręce to, czym zwykle zajmuje się Święty Mikołaj i wybrać najpiękniejsze podarunki. Jeśli tu zaglądacie, zapewne macie w swoim otoczeniu niejednego mola książkowego, dlatego poniższe zestawienie może Wam pomóc w wyborze – jak uszczęśliwić każdego „czytacza”!

 1. Lumio - lampa w kształcie książki
Przenośna lampka wygląda jak gruby tom, który po rozłożeniu rozbłyskuje światłem. Co więcej można ją rozkładać i nadawać taki kształt, na jaki mamy właśnie ochotę. Jest wyposażona w żarówki LED i może świecić do 8 godzin.
Znajdziecie ją tutaj.
 1. Zegar w formie książek
Podobno szczęśliwi czasu nie liczą, zaczytani zresztą także, ale zegar wtopiony w książkowy regał wygląda mega!

  Znajdziecie go tutaj.
  1. Pościel z książkowym motywem
  Niektórzy nie wyobrażają sobie wieczoru bez książki pod ręką, zwłaszcza tuż przed snem. W pościeli z książkowym motywem kolorowe sny po prostu muszą nadejść.

   Znajdziecie ją tutaj.
   1. Kubek
   Dobrej lekturze po prostu musi towarzyszyć coś do picia, zwłaszcza w chłodne zimowe i jesienne wieczoru. Nieważne, czy będzie to kawa, czy herbata, kubasek musi być! A ten z dobrym motywem, sprawi, że napój będzie smakował jeszcze lepiej.
   Znajdziecie je tutaj, tutaj i jeszcze tutaj. 
   1. Koszulka
   Chcesz od razu pokazać światu, że kochasz czytać? Lubisz koszulki i bluzy z nadrukami? „Jeszcze jeden rozdział i idę spać”, „Przyszłam, a mogłam poczytać” i wiele innych haseł powiedział na głos niejeden mól książkowy. Teraz może ogłosić to wszystkim bez otwierania ust.
   Znajdziecie je tutaj i tutaj. I tutaj też. 
   1. Zasłona pod prysznic
   Kto powiedział, że książek nie można zabrać nawet pod prysznic? Oczywiście najlepiej zrobić to w takiej ich wersji, której woda nie zniszczy.
   Znajdziecie je tutaj i tutaj.
   1. Świeczka o zapachu… książek
   Który czytelnik nie lubi charakterystycznego zapachu książek? Teraz może go poczuć nawet sięgając po elektroniczny czytnik, a to za sprawą świeczek o wyjątkowym zapachu!
   Znajdziecie ją tutaj i tutaj.
   1. Książka
   Najprostsze rozwiązanie jest zazwyczaj najlepsze. Co najbardziej ucieszy mola książkowego? Książka oczywiście! Może być to powieść ulubionego autora lub kolejna część rozpoczętego już cyklu. W końcu każdy czytelnik wie, że książek nigdy za wiele!
   Tekst napisany dla portalu Papierowe Motyle.
   Spodobał Ci się ten post? Nie przegap kolejnych, będzie mi miło, jeśli mnie polubisz :)
       

   Komentarze