Przejdź do głównej zawartości

Kupuj więcej, płać mniej - dasz się skusić?

Każdy książkoholik, niezależnie od stadium uzależnienia, traci głowę na widok promocji . Zdarzają się wprawdzie wyjątki, ale na palcach jednej ręki mogę policzyć tych, których znam, a którzy potrafią oprzeć się kuszącym cenom. To po prostu wyjątki potwierdzające regułę! Bo jak przejść obojętnie, gdy książki wołają Kup mnie! Weź mnie do domu! Czytaj mnie!  Nie ma opcji, by się nie złamać…


Gdy rabat na książki rośnie wraz z liczbą zamówionych tomów to już jest cios poniżej pasa wobec naszych portfeli. A tak właśnie się dzieje! Od 13 do 19 czerwca Księgarnia Tania Książka prowadzi akcję „Kupuj więcej, płać mniej”. Jeśli wybierzecie książki z wybranej puli, przy jednej otrzymacie 40% rabatu, przy dwóch 45%, a przy trzech lub więcej 50%!


Na liście jest sporo poradników i książek dla dzieci, ale wypatrzyłam też powieści Marcina Morki, Anny Kańtoch, Aleksandry Marininy i Henninga Mankella. I jak tu się nie skusić? 

Spodobał Ci się ten post? Nie przegap kolejnych, będzie mi miło, jeśli mnie polubisz :)
    

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

TOP 10: powieści Stephena Kinga

Wrzesień okrzyknęłam samozwańczo miesiącem Stephena Kinga, dlatego warto podsumować jego koniec zestawieniem najlepszych powieści Mistrza. A konkretnie, najlepszych w moim prywatnym rankingu. Ich kolejność jest bardzo umowna, bo uwielbiam wszystkie, a pewna jestem tylko pierwszej trójki, reszta mogłaby stanąć obok siebie na czwartym miejscu na podium.
1. "To" (moja recenzja)

Jedna z pierwszych powieści Kinga, jaką czytałam. Zrobiła na mnie tak ogromne wrażenie, że nawet po latach nie czułam się komfortowo w towarzystwie klaunów, a już z pewnością nikt nie przekonałby mnie, że są zabawni i nieszkodliwi... Odświeżałam ją kilka miesięcy temu i mimo upływu lat, nadal zdała egzamin z przyprawiania o gęsią skórkę.

Top 10 najlepszych horrorów

31 października to dobry dzień, by sięgnąć po dobry horror. Do wieczora pozostało jeszcze kilkanaście godzin, macie więc czas na skombinowanie odpowiedniej książki. Po co warto sięgnąć?
Właściwie to mogłabym ułożyć cały ranking składający się z powieści Stephena Kinga. Jednak aby nie być monotematycznym, starałam się wybrać książki różnych autorów i w różnych klimatach. Łączy je jedno - groza i gwarantowane ciary na plecach podczas lektury.

Czym kolorować, czyli przegląd kredek, cienkopisów i wszystkiego, co koloruje.

Od kilku miesięcy relaksuję się w towarzystwie kolorowanek dla dorosłych. Zaczęło się od jednego egzemplarza „Art deco” oraz zestawu kredek szkolnych, a obecnie mój domowy arsenał rozrósł się do czternastu kolorowanek oraz kilku zestawów kredek, cienkopisów i mazaków. Dzisiaj dzielę się wrażeniami, co najbardziej mi się przydaje, a czego nauczyłam się unikać. Może Was zainspiruję? 
Narzędzi służących do kolorowania jest mnóstwo, poczynając od tradycyjnych kredek i farb, poprzez cienkopisy, a na żelowych długopisach kończąc. Sama korzystam z pięciu: 1.Kredki 2.Cienkopisy 3.Długopisy żelowe 4.Mazaki 5.Pastele