"Wiedźma Naczelna" Olga Gromyko (zapowiedź i patronat medialny)

Wolhy Rednej nigdy dość! Z przyjemnością mogę Wam zdradzić, że już za niecałe dwa tygodnie będzie miała premierę Wiedźma Naczelna! Z jeszcze większą przyjemnością mogę ogłosić, że Kącik z książką objął ją patronatem medialnym. W związku z tym spodziewajcie się dobrych rzeczy! :) 

***************************************

Autor: Olga Gromyko
Cykl: Kroniki Belorskie, tom 3
Tłumaczenie: Marina Makarevskaya
Liczba stron: 496
Premiera: 14 marca 2018 r.

Uwielbiana przez czytelników Wolha Redna powraca w trzecim tomie bestsellerowych Kronik Belorskich autorstwa Olgi Gromyko - znanej w Polsce m.in. dzięki znakomitej trylogii "Rok Szczura".

„Zawód: wiedźma” i „Wiedźma opiekunka” to za mało? Przygotujcie się, bo „Wiedźma naczelna” dostarcza jeszcze większej dawki emocji, magii i humoru spod znaku Kronik Belorskich! Będzie śmiesznie, będzie niebezpiecznie, będzie upiornie i emocjonująco. Życie najbardziej W.Rednej wiedźmy na świecie przejdzie prawdziwą rewolucję, a ona sama znów będzie przygniatać sarkazmem, imponować odwagą i rozczulać urokiem osobistym. Ale czy uda jej się uniknąć spalenia na stosie? Albo stanięcia na ślubnym kobiercu? Powróćcie do świata Belorii, aby przekonać się, czym tym razem zaskoczy Was Olga Gromyko!

Cykl Kroniki Belorski to sześć tomów opowieści Olgi Gromyko osadzonych w magicznym świecie Belorii: „Zawód: wiedźma”, „Wiedźma opiekunka” i „Wiedźma naczelna” są już na rynku, a wkrótce ukażą się również kolejne tomy cyklu: „Wiedźmie opowieści”, „Wierni wrogowie” oraz „Kroniki Belorskie”.

Spodobał Ci się ten post? Nie przegap kolejnych, będzie mi miło, jeśli mnie polubisz :)