Przejdź do głównej zawartości

Mini-stosik, czyli zdobycze sierpniowe

1 września, a wszyscy nadal w domach! Dlatego to dobry czas na kolejny stosik, tym razem w wersji mini i... nadal nieruszony. Sierpień dał mi w kość i niestety czasu na lektury mam znacznie mniej niż wcześniej, ale cieszę się z każdej wyrwanej godziny z książką.


1. Ciotka Poldi i sycylijskie lwy, Mario Giordano
2. Szamanka od umarlaków, Martyna Radychowska
3. W linii prostej, Damien Boyd
4. Ubezwłasnowolnieni, Stuart B. MacBride
5. Dzikie królestwo, Gin Phillips
6. Dzień czwarty, Sarah Lotz
7. Dawna medycyna. Jej tajemnice i potęga, Jurgen Thorwald
8. Trzydziesta druga, Katarzyna Puzyńska (audiobook)

Widzicie coś dla siebie? :)

Korzystając z okazji, jeszcze raz gorąco zapraszam Was do udziału w Ogólnopolskim Dniu Czytania Stephena Kinga. To już za trzy tygodnie! Stronę wydarzenia na FB znajdziecie tutaj.

Spodobał Ci się ten post? Nie przegap kolejnych, będzie mi miło, jeśli mnie polubisz :)
    

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

TOP 10: powieści Stephena Kinga

Wrzesień okrzyknęłam samozwańczo miesiącem Stephena Kinga, dlatego warto podsumować jego koniec zestawieniem najlepszych powieści Mistrza. A konkretnie, najlepszych w moim prywatnym rankingu. Ich kolejność jest bardzo umowna, bo uwielbiam wszystkie, a pewna jestem tylko pierwszej trójki, reszta mogłaby stanąć obok siebie na czwartym miejscu na podium.
1. "To" (moja recenzja)

Jedna z pierwszych powieści Kinga, jaką czytałam. Zrobiła na mnie tak ogromne wrażenie, że nawet po latach nie czułam się komfortowo w towarzystwie klaunów, a już z pewnością nikt nie przekonałby mnie, że są zabawni i nieszkodliwi... Odświeżałam ją kilka miesięcy temu i mimo upływu lat, nadal zdała egzamin z przyprawiania o gęsią skórkę.

Top 10 najlepszych horrorów

31 października to dobry dzień, by sięgnąć po dobry horror. Do wieczora pozostało jeszcze kilkanaście godzin, macie więc czas na skombinowanie odpowiedniej książki. Po co warto sięgnąć?
Właściwie to mogłabym ułożyć cały ranking składający się z powieści Stephena Kinga. Jednak aby nie być monotematycznym, starałam się wybrać książki różnych autorów i w różnych klimatach. Łączy je jedno - groza i gwarantowane ciary na plecach podczas lektury.

Czym kolorować, czyli przegląd kredek, cienkopisów i wszystkiego, co koloruje.

Od kilku miesięcy relaksuję się w towarzystwie kolorowanek dla dorosłych. Zaczęło się od jednego egzemplarza „Art deco” oraz zestawu kredek szkolnych, a obecnie mój domowy arsenał rozrósł się do czternastu kolorowanek oraz kilku zestawów kredek, cienkopisów i mazaków. Dzisiaj dzielę się wrażeniami, co najbardziej mi się przydaje, a czego nauczyłam się unikać. Może Was zainspiruję? 
Narzędzi służących do kolorowania jest mnóstwo, poczynając od tradycyjnych kredek i farb, poprzez cienkopisy, a na żelowych długopisach kończąc. Sama korzystam z pięciu: 1.Kredki 2.Cienkopisy 3.Długopisy żelowe 4.Mazaki 5.Pastele