Przejdź do głównej zawartości

Wyniki konkursu z Ketchumem

Pora rozstrzygnąć konkurs z "Zabawą w chowanego". Okazało się, że zadanie konkursowe, mimo że wymagające nieco czasu, wcale nie było dla Was trudne. Większość nadesłanych odpowiedzi była poprawna, ale zwycięzcami są jedynie trzy osoby, które wysłały je jako pierwsze.
Najpierw poprawne odpowiedzi:

1. Majowie, reportaż, podróż
"Na początku jest koniec" Weronika Mliczewska

2. superbohater, menel, piorun
"Dreszcz" Jakub Ćwiek

3. staruszka, wieś, zmory
"Stara Słaboniowa i Spiekładuchy" Joanna Łańcucka

4. statek, morderstwo, polowania na foki
"Na wodach Północy" Ian McGuire

5. Praga, absurd, morderstwo
"Młyn do mumii" Petr Stancik

6. zombie, dzieci, szkoła
"Pandora" Mike Carey 

7. dom, korytarz, film
"Dom z liści" Mark Z. Danielewski

8. las, dziewczynka, baseball
"Dziewczyna, która kochała Toma Gordona" Stephen King

9. wiedźma, wampir, najemniczka
"Wiedźma Opiekunka" Olga Gromyko

10. kosmos, bitwy, emeryci
"Wojna starego człowieka" John Scalzi

A teraz zwycięzcy - najszybsi okazali się:
1. Beata (Kirima)
2. Katarzyna Iwańczak
3. Anna Grygiel

Serdecznie gratuluję i proszę o kontakt mailowy :) A wszystkich dziękuję za udział w konkursie i zapraszam do częstych odwiedzin, może niedługo znów będę coś dla Was miała :)

Spodobał Ci się ten post? Nie przegap kolejnych, będzie mi miło, jeśli mnie polubisz :)
    

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

TOP 10: powieści Stephena Kinga

Wrzesień okrzyknęłam samozwańczo miesiącem Stephena Kinga, dlatego warto podsumować jego koniec zestawieniem najlepszych powieści Mistrza. A konkretnie, najlepszych w moim prywatnym rankingu. Ich kolejność jest bardzo umowna, bo uwielbiam wszystkie, a pewna jestem tylko pierwszej trójki, reszta mogłaby stanąć obok siebie na czwartym miejscu na podium.
1. "To" (moja recenzja)

Jedna z pierwszych powieści Kinga, jaką czytałam. Zrobiła na mnie tak ogromne wrażenie, że nawet po latach nie czułam się komfortowo w towarzystwie klaunów, a już z pewnością nikt nie przekonałby mnie, że są zabawni i nieszkodliwi... Odświeżałam ją kilka miesięcy temu i mimo upływu lat, nadal zdała egzamin z przyprawiania o gęsią skórkę.

Top 10 najlepszych horrorów

31 października to dobry dzień, by sięgnąć po dobry horror. Do wieczora pozostało jeszcze kilkanaście godzin, macie więc czas na skombinowanie odpowiedniej książki. Po co warto sięgnąć?
Właściwie to mogłabym ułożyć cały ranking składający się z powieści Stephena Kinga. Jednak aby nie być monotematycznym, starałam się wybrać książki różnych autorów i w różnych klimatach. Łączy je jedno - groza i gwarantowane ciary na plecach podczas lektury.

Czym kolorować, czyli przegląd kredek, cienkopisów i wszystkiego, co koloruje.

Od kilku miesięcy relaksuję się w towarzystwie kolorowanek dla dorosłych. Zaczęło się od jednego egzemplarza „Art deco” oraz zestawu kredek szkolnych, a obecnie mój domowy arsenał rozrósł się do czternastu kolorowanek oraz kilku zestawów kredek, cienkopisów i mazaków. Dzisiaj dzielę się wrażeniami, co najbardziej mi się przydaje, a czego nauczyłam się unikać. Może Was zainspiruję? 
Narzędzi służących do kolorowania jest mnóstwo, poczynając od tradycyjnych kredek i farb, poprzez cienkopisy, a na żelowych długopisach kończąc. Sama korzystam z pięciu: 1.Kredki 2.Cienkopisy 3.Długopisy żelowe 4.Mazaki 5.Pastele