Konkurs! Wygraj pakiet mega książek!

Cykl Zdobywca opowiadający historię Dżyngis-Chana i stworzonego przez niego imperium należy do moich ulubionych, a przy tym do najlepszych cykli historycznych, jakie miałam okazję czytać. 

Z okazji premiery czwartego tomu, Srebrne imperium, które objęłam patronatem medialnym, wspólnie z Wydawnictwem Papierowy Księżyc, przygotowałam do Was konkurs. I to nie byle jaki! Do wygrania są aż dwa pakiety, w skład których wchodzą wszystkie cztery tomy, które dotąd ukazały się w Polsce! Macie więc szansę rozpocząć przygodę z mongolskim imperium od samego początku!


Zadanie konkursowe:
Wyobraź sobie, że możesz spędzić jeden dzień, jako bohater/bohaterka powieści historycznej. Którą książkę wybierasz? Odpowiedź uzasadnij.

Odpowiedzi proszę o przesyłanie na poniższy adres mailowy, w tytule wiadomości wpisując "Konkurs ze Zdobywcą": 
kacikzksiazka@gmail.com

REGULAMIN KONKURSU

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorem konkursu jest administratorka strony Kącik z Książką
2. Konkurs trwa od 29 czerwca do 7 lipca 2017 włącznie (do północy).
3. Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Papierowy Księżyc.
4. Udział w konkursie jest równoznaczny z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych (w celu wytypowania zwycięzców, a następnie dostarczenia im nagrody).

II. ZASADY I PRZEBIEG KONKURSU ORAZ WYŁANIANIA ZWYCIĘZCÓW
1. Uczestnikami konkursu mogą być jedynie osoby z adresem korespondencyjnym na terenie Polski.
2. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać odpowiedź na pytanie konkursowe na adres mailowy kacikzksiazka@gmail.com, w tytule wiadomości wpisując "Konkurs ze Zdobywcą"
3. Każdy uczestnik może przesłać jedno zgłoszenie. Osoby, które pozostawią więcej niż jedno zgłoszenie zostaną zdyskwalifikowane.
4. Zwycięzcami zostaną 2 osoby, których odpowiedzi okażą się najbardziej oryginalne/przekonujące/kreatywne. Subiektywną decyzję podejmuje organizator konkursu.
5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu, tj. do 10 lipca 2017 r.
6. Zwycięzcy zobowiązani są do dostarczenia danych do wysyłki nagrody na adres email kacikzksiazka@gmail.com w terminie 7 dni od dnia ogłoszenia wyników. Adres do wysyłki nagrody musi znajdować się na terenie Polski. W przypadku nie dopełnienia tego warunku, zostanie wyłoniony nowy zwycięzca.

III. NAGRODY
1. Nagrodami w konkursie są 2 zestawy powieści wchodzących w skład cyklu "Zdobywca" Conna Igguldena: Narodziny imperium, Władcy łuków, Czas zemsty, Srebrne imperium.
2. Nie ma możliwości wymiany nagrody na równowartość pieniężną, ani przeniesienia jej na kogoś innego.

3. Nagrody przesyła Wydawnictwo Papierowy Księżyc.

Zapraszam do udostępniania wiadomości o konkursie na FB i Waszych blogach! Będzie mi bardzo miło!:)

Spodobał Ci się ten post? Nie przegap kolejnych, będzie mi miło, jeśli mnie polubisz :)
    

Komentarze