"Wiedźma Opiekunka" Olga Gromyko (zapowiedź)

Przez kilka lat seria o Wolsze Rednej stanowiła prawdziwy rarytas, którego dostępność była znikoma, a ceny książek na portalach aukcyjnych przyprawiały o ból głowy. Na szczęście od minionego roku możemy cieszyć się wznowieniami kolejnych tomów, a wszystko to dzięki Wydawnictwu Papierowy Księżyc.

Z przyjemnością mogę się pochwalić, że Kącik z książką objął patronatem drugi tom cyklu o W.Rednej rudowłosej magiczce. Wiedźma Opiekunka ma się ukazać już za dwa tygodnie! Czekacie? Bo ja bardzo!

Premiera: 1 marca 2017 r.

Opis:
Wolha Redna, której niezwykłe przygody poznaliśmy w powieści Zawód: Wiedźma, powraca w drugim tomie bestsellerowych Kronik Belorskich autorstwa Olgi Gromyko - znanej w Polsce m.in. dzięki trylogii Rok Szczura.

Najbardziej W.REDNĄ wiedźmę w historii świata czekają nowe wyzwania – na początek egzaminy końcowe w Wyższej Szkole Magii, Wróżbiarstwa i Zielarstwa. Kiedy wydaje się, że wrota do wymarzonego życia stają przed dziewczyną otworem, musi ona udać się na staż do Jego Wysokości króla Nauma, a potem… potem już nic nie idzie zgodnie z planem. Wolha Redna jednak nigdy nie poddaje się bez walki i nawet jeśli jej życiu zagraża śmiertelne niebezpieczeństwo, wciąż pozostaje W.REDNĄ sobą.

W Wiedźmie Opiekunce spotkamy starych znajomych i dobrze nam znany nieprzeciętny humor, ale też nowych barwnych bohaterów i nowe niezwykłe przygody rudej wiedźmy. Przygotujcie się na potężną dawkę emocji, magii i humoru spod znaku Kronik Belorskich!

Spodobał Ci się ten post? Nie przegap kolejnych, będzie mi miło, jeśli mnie polubisz :)
    

Komentarze