"Siedem spódnic Alicji" (zapowiedź z nie lada okazji)

Mimo że często zaglądam na blogi przedstawiające zapowiedzi wydawnicze na kolejne miesiące, sama raczej ich nie publikuję. Dzisiaj jednak mamy sytuację wyjątkową, a wszystko to za sprawą Siedmiu spódnic Alicji autorstwa Joanny Jurgały-Jureczki. Dlaczego? Z wielką przyjemnością mogę się pochwalić, że Kącik z książką objął patronat medialny nad tą powieścią! Usłyszycie więc o niej nie raz i nie dwa, zwłaszcza że naprawdę warto się nią zainteresować.

Premiera: 16.01.2017

Wśród urokliwych krajobrazów portugalskiego miasteczka Nazaré, chorwackiego Molunatu i polskich Stawisk Alicja będzie musiała odpowiedzieć sobie na pytanie, kim dla niej jest dumny i wyniosły hrabia Adam Franciszek Przebłocki, a kim może stać się Dawid Zan.

Młody celebryta zmuszony jest spędzić parę dni na prowincji. Zanim jednak zamelduje się w hotelu „U Hrabiny”, drogę zajedzie mu traktorek hand made prowadzony przez Czesia Rychłego, którego nazwisko stoi w sprzeczności z jego temperamentem. Czy to będzie to zły, czy dobry znak? Kim okaże się zadziorna i niepokorna dziewczyna, którą uważał za pomocnicę ogrodnika? Jakie wartości odnaleźć można na prowincji, gdzie teraźniejszość przeplata się z przeszłością, a sytuacje opisane z przymrużeniem oka prowokują do pytań o rzeczy ważne i najważniejsze?

Spodobał Ci się ten post? Nie przegap kolejnych, będzie mi miło, jeśli mnie polubisz :)
    

Komentarze