Wyniki ankiety "Kim jesteście", czyli błogo mi

Przez ostatnie dwa tygodnie mieliście szansę zdradzić mi nieco informacji na swój temat oraz tego, co sądzicie o Kąciku z książką. Dzisiaj nadszedł czas na przedstawienie Wam wyników ankiety "Kim jesteście". Muszę się przyznać, że czytałam je z ogromną przyjemnością, wielkim uśmiechem na twarzy i miejscami łezkami wzruszenia, zwłaszcza gdy docierałam do komentarzy w ostatnim, otwartym punkcie.

Ile masz lat?

Bardzo mnie cieszy fakt, że to, co piszę podoba się osobom w niemal każdym wieku, ale fajnie też, że najwięcej czyta mnie moich rówieśników :)


Kim jesteś?
Okazuje się, że Pań jest więcej, ale Panów przybywa - w ankiecie sprzed dwóch lat proporcje jeszcze bardziej się różniły.


Gdzie mieszkasz?
Tu przyznaję, jestem lekko zaskoczona dysproporcją między wsią a dużym miastem, ale cieszę się z każdego czytelnika :)


 Od jak dawna czytasz Kącik z książką?

Czy to nie jest piękne, że blisko 1/3 z Was jest ze mną już ponad dwa lata? To chyba znaczy, że czujecie się tu nie najgorzej! :)


Jak często odwiedzasz Kącik z książką? 

To już miód dla moich oczu! Czyli nie przesadzam chyba z częstotliwością wpisów, bo okazuje się, że regularnie tu wracacie :)


Skąd najczęściej dowiadujesz się o nowych wpisach?
Facebook rządzi! Ale bardzo miłym zaskoczeniem były odpowiedzi w kategorii Inne, z których dowiedziałam się, że niektórzy z Was po prostu ma Kącik z swoich ulubionych zakładkach <3


Jakie posty najbardziej Cię interesują (max. 3)?

Książki to jednak książki, taki wynik ich recenzji wcale nie zaskakuje, ale cieszę się, że lubicie również zestawienia i rankingi, które dla Was przygotowuję oraz porównania książek i ekranizacji, relacje z wydarzeń i pozostałe wpisy.


 Recenzje jakiego gatunku książek czytasz najczęściej (max 3)?
Wiecie, dlaczego tak mnie cieszy ten wynik? Bo kocham pisać o fantastyce i powieściach historycznych (niespodzianka)! O kryminale i książkach obyczajowych może nie opowiadam Wam zbyt często, ale pewnie mi to wybaczycie.


Jak po raz pierwszy trafiłeś na bloga?
Ha! Jestem bardzo ciekawa, którzy to znajomi wypełnili ankietę ;) Przyjemnym zaskoczeniem były także odpowiedzi. z których wynika, że zaglądacie również na portal Lubimy Czytać.


Jakiego rodzaju wpisy lubisz najbardziej?
Tutaj odpowiedzi są wyjątkowo wyrównane, niemal tyle samo osób wolałoby tekst obszerny i wyczerpujący, co krótki i zwięzły. Na szczęście dla większości i tak nie ma to większego znaczenia, przynajmniej dopóki piszę na temat ;) 


Jak bardzo zagłębiasz się w czytany tekst?
Troszkę jestem zaskoczona, ale bardzo pozytywnie, bo mam czasem wrażenie, że komentarzy pojawia się pod postami zaskakująco mało. A tutaj okazuje się, że czytacie i tekst, i komentarze, ale tylko garstka z Was samemu je zostawia. Może pora to zmienić? Chętnie z Wami podyskutuję! :)


Dziękuję Wam bardzo gorąco za wypełnienie ankiety i za wszystkie miłe słowa, naprawdę się wzruszyłam czytając Wasze ciepłe i sympatyczne komentarze. Dały mi porządnego, motywującego kopa do dalszego działania!


Komentarze