Przejdź do głównej zawartości

Przygarnij książkę, czyli mega-wyprzedaż (aktualizacja)

Nigdy nie sądziłam, że do tego dojdzie, ale stało się, właśnie łamię jedną ze stereotypowych zasad rządzących życiem typowego książkoholika. Czas pożegnać się z częścią domowej biblioteczki - na 40 metrach trudno zmieścić setki książek, a szanse na duży dom z osobną biblioteczką chyba jeszcze długo pozostaną w sferze marzeń. Coraz bardziej też przestawiam się na minimalistyczne podejście do życia i chcę dać książkom drugie życie, niech inni również się nimi nacieszą.
Niniejszym ogłaszam domową wyprzedaż za otwartą. Powyższe pozycje najchętniej sprzedam w zestawach - dobrałam je tematycznie i w naprawdę atrakcyjnych cenach. Jeśli jednak interesując Cię tylko pojedyncze egzemplarze, nie ma sprawy (ceny pojedynczych książek to ok. 5-7 zł, więc nadal tanio, ale zestawy opłacają się bardziej ;)). Poniższe zestawienia są jednak dosyć umowne. 
W większości stan książek jest bardzo dobry, czasem idealny. W sporadycznych przypadkach jest gorzej, ale wtedy albo jest to zaznaczone, albo dam znać w wiadomości prywatnej. 

Wszelkie oferty i zapytania proszę kierować na adres: kacikzksiazka@gmail.com

Zestaw: reportaże i wspomnienia
1. Martha Quest, Doris Lessing
2. Drugie opowieści afrykańskie, Doris Lessing
3. Mój Che. Bardzo intymnie, Aleida March (wspomnienia żony Che Guevary z licznymi zdjęciami, egz. recenzencki)
4. Pieśń Aborygenki, Ros Moriarty
5. Zawsze piękne, Katherine Boo (reportaż o slumsach Bombaju)
Stan bdb/idealny - całość 30 zł
Zestaw: obyczajowe/romanse
1. "Miłość, tylko miłość" Mirosław Sośnicki (brak pierwszej strony)
2. "Co się wydarzyło w Madison County" Robert Waller
3. "Wichrowe Wzgórza" Emily Bronte (twarda oprawa)
4. "Mansfield Park" Jane Austen (twarda oprawa)
5. "Siedem pożarów Mademoiselle" Esther VIllar (twarda oprawa)
6. "Marzenia Joy" Lisa See (plama na spodzie książki)

Cena za całość: 30 złA ponadto domu szukają:


Język niemowląt, Tracy Hogg - 8 złPrzewodniki kieszonkowe. Całość za 8 zł 


Zestaw językowy (4 zł)
1. Rozmówiki europejskie. Włoskie. 
2. Blind Faith, Joe McGinnis (kryminał w języku angielskim, stan średni)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

TOP 10: powieści Stephena Kinga

Wrzesień okrzyknęłam samozwańczo miesiącem Stephena Kinga, dlatego warto podsumować jego koniec zestawieniem najlepszych powieści Mistrza. A konkretnie, najlepszych w moim prywatnym rankingu. Ich kolejność jest bardzo umowna, bo uwielbiam wszystkie, a pewna jestem tylko pierwszej trójki, reszta mogłaby stanąć obok siebie na czwartym miejscu na podium.
1. "To" (moja recenzja)

Jedna z pierwszych powieści Kinga, jaką czytałam. Zrobiła na mnie tak ogromne wrażenie, że nawet po latach nie czułam się komfortowo w towarzystwie klaunów, a już z pewnością nikt nie przekonałby mnie, że są zabawni i nieszkodliwi... Odświeżałam ją kilka miesięcy temu i mimo upływu lat, nadal zdała egzamin z przyprawiania o gęsią skórkę.

Top 10 najlepszych horrorów

31 października to dobry dzień, by sięgnąć po dobry horror. Do wieczora pozostało jeszcze kilkanaście godzin, macie więc czas na skombinowanie odpowiedniej książki. Po co warto sięgnąć?
Właściwie to mogłabym ułożyć cały ranking składający się z powieści Stephena Kinga. Jednak aby nie być monotematycznym, starałam się wybrać książki różnych autorów i w różnych klimatach. Łączy je jedno - groza i gwarantowane ciary na plecach podczas lektury.

Czym kolorować, czyli przegląd kredek, cienkopisów i wszystkiego, co koloruje.

Od kilku miesięcy relaksuję się w towarzystwie kolorowanek dla dorosłych. Zaczęło się od jednego egzemplarza „Art deco” oraz zestawu kredek szkolnych, a obecnie mój domowy arsenał rozrósł się do czternastu kolorowanek oraz kilku zestawów kredek, cienkopisów i mazaków. Dzisiaj dzielę się wrażeniami, co najbardziej mi się przydaje, a czego nauczyłam się unikać. Może Was zainspiruję? 
Narzędzi służących do kolorowania jest mnóstwo, poczynając od tradycyjnych kredek i farb, poprzez cienkopisy, a na żelowych długopisach kończąc. Sama korzystam z pięciu: 1.Kredki 2.Cienkopisy 3.Długopisy żelowe 4.Mazaki 5.Pastele