Ogólnopolski Dzień Czytania Stephena Kinga

Stephen King dokonał tego, co udaje się tylko nielicznym - stał się legendą już za życia i w pełni zasłużenie nosi swoje nazwisko. Jest autorem ponad pięćdziesięciu książek, wśród których dominują powieści grozy. To, Miasteczko Salem czy Cmętarz zwieżąt to już klasyki horroru, a kolejnymi świetnymi tytułami można by zapełnić naprawdę obszerną listę. 


Dzisiaj Mistrz obchodzi 68 urodziny. Jak więc najlepiej uczcić Jego święto? Jednym ze sposobów niech będzie sięgnięcie po książkę jego autorstwa. Niniejszym zapraszam Was do udziału w obchodzonym po raz pierwszy, ale mam nadzieję, że nie ostatni, Ogólnopolskim Dniu Czytania Stephena Kinga. Na Facebooku możecie śledzić stronę wydarzenia oraz dzielić się wrażeniami z lektury.

Osobiście planowałam świętować wieczorem, po pracy, ale niestety pół weekendu spędziłam leżąc jak zwłoki z temperaturą ponad 40 C, więc czeka mnie dziś bieganie po lekarzach, a potem sprawy urzędowe. Nadal czuję się paskudnie, więc podejrzewam, że tylko dokończę Miasteczko Salem Wersję Ilustrowaną. A jak będzie ze mną bardzo źle, to sobie przynajmniej oczy nacieszę ;)


A Wy jakie macie plany?

Komentarze