Polecanki #17 i ogłoszenia parafialne

Kolejny tydzień za nami, mamy połowę lutego, za oknem wiosnę, czas więc na kolejne polecanki:
 • Na początku bezwstydnie polecę samą siebie w English version - tutaj jest wywiad, a tutaj recenzja. I jeszcze podrzucam wczorajszy sercowy ranking nie mający nic wspólnego z romansem (dlaczego promuję sama siebie będzie poniżej).
 • Pierwsza powieść Piotra Rozmusa ("Bestia") bardzo mnie rozczarowała, ale patrząc na recenzję jego drugiej książki u Wiedźmy, może trzeba mu dać drugą szansę?
 • Link do linków, czyli co wypatrzyła Beata P.
 • Wygląda na to, że czegokolwiek tknie się Remigiusz Mróz, wypada to dobrze. Tym razem tematyka nie wojenna.
 • Od samego początku spodobała mi się akcja promocyjna tej książki, zwłaszcza gdy widziałam kolejne zdjęcia "listów z pogróżkami" (sama nie dostałam i zazdraszczam straszliwie!). Przedpremierowo piszą o niej: Karolina, Dominika i Paulina.

Słowo wyjaśnienia w ramach ogłoszeń parafialnych i prośba:

Okazuje się, że blogspot mnie nie lubi i z dużym opóźnieniem aktualizuje moje wpisy na Waszych blogrollach. Wczorajszy post z Top 10 pojawił się na stronie wczesnym rankiem, ale jeszcze wieczorem na większości blogów widniała informacja z dnia poprzedniego z recenzją książki (tak, tak, szpiegowałam Wasze blogi).

Możliwe, że pomoże, jeśli najpierw usuniecie link do Kącika z książką, a potem dodacie go na nowo. Jeśli to nie zadziała, to i tak zapraszam do regularnych odwiedzin - prawie codziennie pojawia się nowy wpis, wiec nie patrzcie na brudne gierki blogrolla i przybywajcie!

Komentarze

 1. Hm, jeśli chodzi o aktualizacje, feedly działa dobrze. Przynajmniej w większości przypadków. Więc ja chyba nie muszę się martwić, że przegapię u Ciebie jakiś post;)
  Dziękuję za odesłanie do linków!!;)
  Twój nietypowy serduszkowy ranking naprawdę mi się podoba!
  I też zazdraszczam, że sama nie otrzymałam groźnej przesyłki:/ :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za polecenie mojego tekstu :)

  Ten post zaktualizował się już poprawnie, więc oby to oznaczało, że problem minął. A jak to, to zastosuję się do Twojej rady i będę wpadać na bloga codziennie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Blogroll czasem się psuje ^^ Mnie ostatnio przez całe 24h nie chciał zaktualizować nowej recenzji, ale od tamtej pory wszystko działa jak należy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo się cieszę, że można Cię przeczytać również w angielskiej wersji, fantastycznie! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Rzeczywiście trochę postów się pojawia z opóźnieniem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wypada naprawdę dobrze,a do tego jeszcze robi Kasację :)
  Miłego tygodnia i pięknie dziękuję.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz