Przejdź do głównej zawartości

Świątecznie

Drodzy Czytelnicy Kącika z książką oraz Goście, którzy trafili tutaj dopiero niedawno, a może właśnie dzisiaj po raz pierwszy, chciałabym życzyć Wam spokojnych, zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. A pod choinką takich stosów książek :)


A więc "Merry Christmas Everybody"!Komentarze

 1. Kasiu, pogodnych i radosnych Świąt, mimo wszystko! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kasiu Wesołych i Spokojnych Świąt!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych Świąt, Kasiu:)

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja Tobie życzę, dużo wolnego czasu by móc przeczytać jak najwięcej książek ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Na takie stosy niestety liczyć nie mogę, ale wyglądają pięknie :) Wesołych, pogodnych i rodzinnych świąt!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego najlepszego Kasiu! Uściski!

  OdpowiedzUsuń
 7. Magicznych chwil w gronie rodziny, cudownych prezentów (najlepiej książkowych ^^), a także tego, abyś wykorzystała ten czas najlepiej jak tylko potrafisz :))

  OdpowiedzUsuń
 8. Spokojnych, wyciszających Świąt:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszystkiego dobrego ;) stosiska! Moja rodzinka uważa, że mam za dużo książek, za dużo czytam i w ogóle "po co mi to" ;) więc książek nie dostaję nigdy, ale stos można zebrać samemu! Spokojnych, zaczytanych świąt! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Zaczytanych Świąt! Samych wymarzonych lektur na ten czas ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Oj, spore stosy, spore:) Wszystkiego najmagiczniejszego!

  OdpowiedzUsuń
 12. Chyba za mało regałów kupiliście! ;) Wszystkiego dobrego!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

TOP 10: powieści Stephena Kinga

Wrzesień okrzyknęłam samozwańczo miesiącem Stephena Kinga, dlatego warto podsumować jego koniec zestawieniem najlepszych powieści Mistrza. A konkretnie, najlepszych w moim prywatnym rankingu. Ich kolejność jest bardzo umowna, bo uwielbiam wszystkie, a pewna jestem tylko pierwszej trójki, reszta mogłaby stanąć obok siebie na czwartym miejscu na podium.
1. "To" (moja recenzja)

Jedna z pierwszych powieści Kinga, jaką czytałam. Zrobiła na mnie tak ogromne wrażenie, że nawet po latach nie czułam się komfortowo w towarzystwie klaunów, a już z pewnością nikt nie przekonałby mnie, że są zabawni i nieszkodliwi... Odświeżałam ją kilka miesięcy temu i mimo upływu lat, nadal zdała egzamin z przyprawiania o gęsią skórkę.

Top 10 najlepszych horrorów

31 października to dobry dzień, by sięgnąć po dobry horror. Do wieczora pozostało jeszcze kilkanaście godzin, macie więc czas na skombinowanie odpowiedniej książki. Po co warto sięgnąć?
Właściwie to mogłabym ułożyć cały ranking składający się z powieści Stephena Kinga. Jednak aby nie być monotematycznym, starałam się wybrać książki różnych autorów i w różnych klimatach. Łączy je jedno - groza i gwarantowane ciary na plecach podczas lektury.

Czym kolorować, czyli przegląd kredek, cienkopisów i wszystkiego, co koloruje.

Od kilku miesięcy relaksuję się w towarzystwie kolorowanek dla dorosłych. Zaczęło się od jednego egzemplarza „Art deco” oraz zestawu kredek szkolnych, a obecnie mój domowy arsenał rozrósł się do czternastu kolorowanek oraz kilku zestawów kredek, cienkopisów i mazaków. Dzisiaj dzielę się wrażeniami, co najbardziej mi się przydaje, a czego nauczyłam się unikać. Może Was zainspiruję? 
Narzędzi służących do kolorowania jest mnóstwo, poczynając od tradycyjnych kredek i farb, poprzez cienkopisy, a na żelowych długopisach kończąc. Sama korzystam z pięciu: 1.Kredki 2.Cienkopisy 3.Długopisy żelowe 4.Mazaki 5.Pastele