Przejdź do głównej zawartości

Wyniki konkursu "Zadaj pytanie i zgarnij książkę"

Z prawdziwą przyjemnością chciałabym ogłosić wyniki konkursu, jaki trwał na Kąciku z książką w dniach 17 - 30 lipca (szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie tutaj). Przypominam, że zadaniem konkursowym było zadanie pytania panu Remigiuszowi Mrozowi, a nagrodami są trzy zestawy powieści jego autorstwa "Parabellum. Prędkość ucieczki" oraz "Parabellum. Horyzont zdarzeń" ufundowane przez Instytut Wydawniczy Erica.

Do konkursu zgłosiło się 14 osób, a ich pytania (wraz z kilkoma moimi) trafiły do pana Remigiusza. Jak sam przyznał, wybór był naprawdę bardzo trudny (i szczerze mówiąc cieszę się, że to nie ja musiałam go dokonywać!). Niniejszym jednak obwieszczam, że zwycięskimi szczęściarzami są:
 1. madziusia
 2. Kącik Tezukiego
 3. Pola Polaczek
Zwycięzców proszę o kontakt (kacikzksiazka@gmail.com) w celu przekazania danych do wysyłki nagrody. Serdecznie gratuluję! 

A wywiad, w którym pan Remigiusz Mróz udzieli odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania ukaże się już wkrótce!

Komentarze

 1. Dziękuję serdecznie i czekam na publikację odpowiedzi na zadawane pytania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję raz jeszcze i czekam na maila z danymi do wysyłki :)

   Usuń
 2. Bardzo dziękuję ^^ Nie umiem określić tego jak bardzo się cieszę i oczywiście czekam na cały wywiad. :) Gratuluje też reszcie zwycięzców.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję i czekam na publikację wywiadu! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie dziękuję za wyróżnienie :)
  Marzyłam o tych książkach :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zwycięzców czeka kilka godzin wyśmienitej lektury dwóch świetnych książek, a mnie ciekawego, mam nadzieję, wywiadu.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

TOP 10: powieści Stephena Kinga

Wrzesień okrzyknęłam samozwańczo miesiącem Stephena Kinga, dlatego warto podsumować jego koniec zestawieniem najlepszych powieści Mistrza. A konkretnie, najlepszych w moim prywatnym rankingu. Ich kolejność jest bardzo umowna, bo uwielbiam wszystkie, a pewna jestem tylko pierwszej trójki, reszta mogłaby stanąć obok siebie na czwartym miejscu na podium.
1. "To" (moja recenzja)

Jedna z pierwszych powieści Kinga, jaką czytałam. Zrobiła na mnie tak ogromne wrażenie, że nawet po latach nie czułam się komfortowo w towarzystwie klaunów, a już z pewnością nikt nie przekonałby mnie, że są zabawni i nieszkodliwi... Odświeżałam ją kilka miesięcy temu i mimo upływu lat, nadal zdała egzamin z przyprawiania o gęsią skórkę.

Top 10 najlepszych horrorów

31 października to dobry dzień, by sięgnąć po dobry horror. Do wieczora pozostało jeszcze kilkanaście godzin, macie więc czas na skombinowanie odpowiedniej książki. Po co warto sięgnąć?
Właściwie to mogłabym ułożyć cały ranking składający się z powieści Stephena Kinga. Jednak aby nie być monotematycznym, starałam się wybrać książki różnych autorów i w różnych klimatach. Łączy je jedno - groza i gwarantowane ciary na plecach podczas lektury.

Czym kolorować, czyli przegląd kredek, cienkopisów i wszystkiego, co koloruje.

Od kilku miesięcy relaksuję się w towarzystwie kolorowanek dla dorosłych. Zaczęło się od jednego egzemplarza „Art deco” oraz zestawu kredek szkolnych, a obecnie mój domowy arsenał rozrósł się do czternastu kolorowanek oraz kilku zestawów kredek, cienkopisów i mazaków. Dzisiaj dzielę się wrażeniami, co najbardziej mi się przydaje, a czego nauczyłam się unikać. Może Was zainspiruję? 
Narzędzi służących do kolorowania jest mnóstwo, poczynając od tradycyjnych kredek i farb, poprzez cienkopisy, a na żelowych długopisach kończąc. Sama korzystam z pięciu: 1.Kredki 2.Cienkopisy 3.Długopisy żelowe 4.Mazaki 5.Pastele