Book-Trotter, czyli co będziemy czytać w maju?

Wielkimi krokami zbliża się koniec kwietnia, czas więc uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, co będziemy czytać w maju w ramach wyzwania Book-Trotter

Póki co zgłębiamy literaturę irlandzką, czekam więc na Wasze linki. Za mną dwie książki, o jednej mogliście przeczytać wczoraj, wrażeniami z lektury drugiej będę się dzielić w przyszłym tygodniu. W maju chciałabym Was z kolei zaprosić do sięgnięcia po literaturę krajów Azji Południowo-Wschodniej (Mjanma, Tajlandia, Kambodża, Laos, Wietnam, Malezja, Singapur, Indonezja, Timor Wschodni, Brunei i Filipiny).Jednocześnie chciałabym Wam polecić stronę KodyRabatowe.pl, na której znajdziecie wiele zniżek do popularnych sklepów i księgarni. Znajdują się tam zarówno atrakcyjne kody rabatowe do wykorzystania, jak i spis aktualnych promocji, np. w Empiku, Taniej Książce czy na stronach wydawnictw. I wszystko to w jednym miejscu :)


Komentarze

 1. Jestem w trakcie czytania książki do kwietniowego hasła, mam nadzieję, że zdążę :) W maju będzie egzotycznie, ale na pewno ciekawie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę się bliżej przyjrzeć tej stronce kodyrabatowe:)

  OdpowiedzUsuń
 3. O rety! Tym razem nie mam żadnych pomysłów...

  OdpowiedzUsuń
 4. Z irlandzkimi nie dałam rady:( Mam obawy co do maja, bo to też nie moje rewiry czytelnicze:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Och to Ci wyzwanie, nie mam pojęcia czego szukać...

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziewczęta bez obaw, zbieram teraz tytuły i 1 maja wrzucę propozycje :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja chyba zdecyduję się na Wietnam: Kien Nguyen Gobelin.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz