Przejdź do głównej zawartości

Kim jesteście?

Kącik z książką powstał ponad dwa lata temu i choć znaleźć można na nim głównie opinie na temat książek, tu i ówdzie powplatałam także informacje o mnie. Co uważniejsi czytelnicy wiedzą więc, skąd jestem, co lubię, a czego nie, znają mój wiek i stan cywilny, oraz fakt, że bez porannej kawy nie powinnam nawet siadać do komputera. 

Dzisiaj chciałabym dowiedzieć się czegoś o Was! Wielu z Was towarzyszy mi od miesięcy, prawie od początku działalności bloga, niektórzy dopiero niedawno tu trafili, a może nawet dzisiaj jest Wasz pierwszy dzień? Dlatego bardzo serdecznie zachęcam Was do wypełnienie króciutkiej i anonimowej ankiety, której głównym celem jest zaspokojenie mojej chorobliwej ciekawości. Proszę, "zróbcie mi dzień" i poświęćcie 1,5 minuty :)

Ankieta będzie dostępna pod poniższym linkiem przez dwa tygodnie, potem przedstawię Wam krótkie podsumowanie jej wyników.

ANKIETA

A więc do boju!

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

TOP 10: powieści Stephena Kinga

Wrzesień okrzyknęłam samozwańczo miesiącem Stephena Kinga, dlatego warto podsumować jego koniec zestawieniem najlepszych powieści Mistrza. A konkretnie, najlepszych w moim prywatnym rankingu. Ich kolejność jest bardzo umowna, bo uwielbiam wszystkie, a pewna jestem tylko pierwszej trójki, reszta mogłaby stanąć obok siebie na czwartym miejscu na podium.
1. "To" (moja recenzja)

Jedna z pierwszych powieści Kinga, jaką czytałam. Zrobiła na mnie tak ogromne wrażenie, że nawet po latach nie czułam się komfortowo w towarzystwie klaunów, a już z pewnością nikt nie przekonałby mnie, że są zabawni i nieszkodliwi... Odświeżałam ją kilka miesięcy temu i mimo upływu lat, nadal zdała egzamin z przyprawiania o gęsią skórkę.

Top 10 najlepszych horrorów

31 października to dobry dzień, by sięgnąć po dobry horror. Do wieczora pozostało jeszcze kilkanaście godzin, macie więc czas na skombinowanie odpowiedniej książki. Po co warto sięgnąć?
Właściwie to mogłabym ułożyć cały ranking składający się z powieści Stephena Kinga. Jednak aby nie być monotematycznym, starałam się wybrać książki różnych autorów i w różnych klimatach. Łączy je jedno - groza i gwarantowane ciary na plecach podczas lektury.

Czym kolorować, czyli przegląd kredek, cienkopisów i wszystkiego, co koloruje.

Od kilku miesięcy relaksuję się w towarzystwie kolorowanek dla dorosłych. Zaczęło się od jednego egzemplarza „Art deco” oraz zestawu kredek szkolnych, a obecnie mój domowy arsenał rozrósł się do czternastu kolorowanek oraz kilku zestawów kredek, cienkopisów i mazaków. Dzisiaj dzielę się wrażeniami, co najbardziej mi się przydaje, a czego nauczyłam się unikać. Może Was zainspiruję? 
Narzędzi służących do kolorowania jest mnóstwo, poczynając od tradycyjnych kredek i farb, poprzez cienkopisy, a na żelowych długopisach kończąc. Sama korzystam z pięciu: 1.Kredki 2.Cienkopisy 3.Długopisy żelowe 4.Mazaki 5.Pastele