Przejdź do głównej zawartości

Kontakt

Jestem otwarta na współpracę (jednorazową lub stałą) z wydawnictwami, autorami oraz portalami w zakresie związanym z tematyką bloga.

Doceniam Państwa zaufanie, jednak bardzo proszę o nieprzysyłanie niezamówionych i niekonsultowanych wcześniej książek - zastrzegam sobie prawo do nieprzedstawiania ich na blogu.


Kontakt: kacikzksiazka@gmail.com


KSIĘGARNIA WARTA POLECENIAWSPÓŁPRACUJĘ Z:

Wydawnictwo Zysk i S-ka
Wydawnictwo Znak / Otwarte
Wydawnictwo Papierowy Księżyc
Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Wydawnictwo Albatros
AIM Media
Business & Culture

Współprace sporadyczne oraz zakończone:
Wydawnictwo Prószyński i S-ka
Wydawnictwo SQN
Wydawnictwo Literackie
Wydawnictwo Stara Szkoła
Wydawnictwo Rebel
Księgarnia Bonito.pl
Księgarnia Nieprzeczytane.pl
Księgarnia Bookmaster
Księgarnia Woblink
AudioApp.pl
Grupa Wydawnicza Publicat
Wydawnictwo Replika
Instytut Wydawniczy Erica
Videograf
IV Strona
Wydawnictwo Colorful Media
Smak Słowa
Kraina Planszówek
Wydawnictwo Egmont
Wydawnictwo Zielona Sowa
Wydawnictwo Mira-Harlequin
Wydawnictwo MTM
Wydawnictwo Kojro
Wydawnictwo Sol
Wydawnictwo Illuminatio
Wydawnictwo Szara Godzina
Wydawnictwo Esprit

Dziękuję Państwu za zaufanie!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

TOP 10: powieści Stephena Kinga

Wrzesień okrzyknęłam samozwańczo miesiącem Stephena Kinga, dlatego warto podsumować jego koniec zestawieniem najlepszych powieści Mistrza. A konkretnie, najlepszych w moim prywatnym rankingu. Ich kolejność jest bardzo umowna, bo uwielbiam wszystkie, a pewna jestem tylko pierwszej trójki, reszta mogłaby stanąć obok siebie na czwartym miejscu na podium.
1. "To" (moja recenzja)

Jedna z pierwszych powieści Kinga, jaką czytałam. Zrobiła na mnie tak ogromne wrażenie, że nawet po latach nie czułam się komfortowo w towarzystwie klaunów, a już z pewnością nikt nie przekonałby mnie, że są zabawni i nieszkodliwi... Odświeżałam ją kilka miesięcy temu i mimo upływu lat, nadal zdała egzamin z przyprawiania o gęsią skórkę.

Top 10 najlepszych horrorów

31 października to dobry dzień, by sięgnąć po dobry horror. Do wieczora pozostało jeszcze kilkanaście godzin, macie więc czas na skombinowanie odpowiedniej książki. Po co warto sięgnąć?
Właściwie to mogłabym ułożyć cały ranking składający się z powieści Stephena Kinga. Jednak aby nie być monotematycznym, starałam się wybrać książki różnych autorów i w różnych klimatach. Łączy je jedno - groza i gwarantowane ciary na plecach podczas lektury.

Czym kolorować, czyli przegląd kredek, cienkopisów i wszystkiego, co koloruje.

Od kilku miesięcy relaksuję się w towarzystwie kolorowanek dla dorosłych. Zaczęło się od jednego egzemplarza „Art deco” oraz zestawu kredek szkolnych, a obecnie mój domowy arsenał rozrósł się do czternastu kolorowanek oraz kilku zestawów kredek, cienkopisów i mazaków. Dzisiaj dzielę się wrażeniami, co najbardziej mi się przydaje, a czego nauczyłam się unikać. Może Was zainspiruję? 
Narzędzi służących do kolorowania jest mnóstwo, poczynając od tradycyjnych kredek i farb, poprzez cienkopisy, a na żelowych długopisach kończąc. Sama korzystam z pięciu: 1.Kredki 2.Cienkopisy 3.Długopisy żelowe 4.Mazaki 5.Pastele