"Kroniki Belorskie" pod patronatem Kącika z książką

Wszystko co dobre, musi się skończyć. Już jutro możecie wypatrywać ostatniego tomu wieńczącego cykl belorski autorstwa Olgi Gromyko. 

Podobnie jak poprzednie powieści, tę również Kącik z książką objął patronatem medialnym. Z tego względu już jutro możecie spodziewać się recenzji, a w najbliższych dniach także konkursu, w którym do zgarnięcia będą właśnie Kroniki Belorskie.


Czego można się w nich spodziewać? Oto opis wydawcy:

Długo oczekiwane zakończenie bestsellerowego cyklu „Kroniki Belorskie”! 

Prawdziwa gratka dla wszystkich tęskniących do przygód ze świata Belorii! Po raz pierwszy w Polsce, wyjątkowe „Kroniki Belorskie”, w których spotkamy się ze starymi przyjaciółmi, poznamy nowych niesamowitych bohaterów i przeżywać będziemy kolejne niezwykłe przygody. 

Rozległe są ziemie Belorii i zawsze jest na nich miejsce na wielkie czyny! Albo chociaż wesołą opowieść. Czy warto wierzyć w horoskopy? Czy aby na pewno niemowlęta są nieszkodliwe? Czy można komuś sprzedać pomyślny los? Na jaką przynętę łapie się nekromantów? Jak pozbyć się konkurencji? Co jest silniejsze: magia, wiara czy dębowa laga? Jeśli chcecie otrzymać odpowiedzi na te i inne pytania, oraz spotkać się ze starymi przyjaciółmi i poznać nowych, to jest książka dla was!

Spodobał Ci się ten post? Nie przegap kolejnych, będzie mi miło, jeśli mnie polubisz :)
    

Komentarze