"Wiedźmie opowieści" pod patronatem Kącika z książką

Lubicie twórczość Olgi Gromyko? Ja uwielbiam! Kilka dni temu miała premierę kolejna odsłona Cyklu Belorskiego, Wiedźmie opowieści. I to pod patronatem medialnym Kącika z książką!

Opis wydawcy:
Stęsknieni za światem Belorii? Chcecie wiedzieć, co nowego u W. Rednej? Macie ochotę na nową porcję jej zabawnych przygód? Mamy dla Was lekarstwo – „Wiedźmie opowieści”, które po raz pierwszy trafiają do rąk polskich czytelników.
Strzeż się kobiet! Zwłaszcza, jeśli spotkasz dyplomowaną wiedźmę, przemierzającą belorskie wsie i lasy w poszukiwaniu pracy, a co gorsza – przygód! Wasylisa Najmędrsza nie jest lepsza i nie rekomendujemy ożenku z nią, nawet jeśli jesteś potężnym Kościejem. Inaczej pożałujesz, że jesteś nieśmiertelny! Ogólnie, ratuj się kto może! W przeciwnym wypadku możesz umrzeć… ze śmiechu.
„Wiedźmie opowieści” to świat, który doskonale znacie z poprzednich opowieści o przygodach wiedźmy Wolhy Rednej. Przy okazji poznacie też nowych bohaterów oraz nowe historie, które zadowolą każdego fana twórczości Olgi Gromyko.

Spodobał Ci się ten post? Nie przegap kolejnych, będzie mi miło, jeśli mnie polubisz :)
    

Komentarze