Przejdź do głównej zawartości

Wyniki "Konkursu ze Zdobywcą"

Już od kilku lat organizuję konkursy na blogu, ale jeszcze chyba nigdy nie miałam tak dużego problemu z wyłonieniem zwycięzców. Do konkursu ze Zdobywcą zgłosiło się wyjątkowo wiele osób, a nadesłane odpowiedzi były interesujące, zabawne i kreatywne. Najchętniej nagrodziłabym co najmniej dziesięć z nich! 

Niestety, pakiety nagród są tylko dwa, dlatego ostatecznie - po dwóch kubkach kawy, przeczytaniu każdej odpowiedzi co najmniej pięć razy (niektórych jeszcze więcej), postanowiłam nagrodzić:

1. Krzysztofa Hawryszczyszyna, który przekonał mnie, że warto byłoby trafić pod Grunwald w sienkiewiczowskich Krzyżakach.
2. Katarzynę Mastalerczyk, bo krynoliny i urok Południa z Przeminęło z wiatrem również na mnie działa.

Serdecznie gratuluję i proszę o przesłanie danych adresowych do wysyłki nagrody na adres: kacikzksiazka@gmail.com

Wszystkim dziękuję też za udział w konkursie! A jeśli macie ochotę na najnowszego Ketchuma, zajrzyjcie do mnie w przyszłym tygodniu, coś się szykuje :)

Spodobał Ci się ten post? Nie przegap kolejnych, będzie mi miło, jeśli mnie polubisz :)
    

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

TOP 10: powieści Stephena Kinga

Wrzesień okrzyknęłam samozwańczo miesiącem Stephena Kinga, dlatego warto podsumować jego koniec zestawieniem najlepszych powieści Mistrza. A konkretnie, najlepszych w moim prywatnym rankingu. Ich kolejność jest bardzo umowna, bo uwielbiam wszystkie, a pewna jestem tylko pierwszej trójki, reszta mogłaby stanąć obok siebie na czwartym miejscu na podium.
1. "To" (moja recenzja)

Jedna z pierwszych powieści Kinga, jaką czytałam. Zrobiła na mnie tak ogromne wrażenie, że nawet po latach nie czułam się komfortowo w towarzystwie klaunów, a już z pewnością nikt nie przekonałby mnie, że są zabawni i nieszkodliwi... Odświeżałam ją kilka miesięcy temu i mimo upływu lat, nadal zdała egzamin z przyprawiania o gęsią skórkę.

Top 10 najlepszych horrorów

31 października to dobry dzień, by sięgnąć po dobry horror. Do wieczora pozostało jeszcze kilkanaście godzin, macie więc czas na skombinowanie odpowiedniej książki. Po co warto sięgnąć?
Właściwie to mogłabym ułożyć cały ranking składający się z powieści Stephena Kinga. Jednak aby nie być monotematycznym, starałam się wybrać książki różnych autorów i w różnych klimatach. Łączy je jedno - groza i gwarantowane ciary na plecach podczas lektury.

Czym kolorować, czyli przegląd kredek, cienkopisów i wszystkiego, co koloruje.

Od kilku miesięcy relaksuję się w towarzystwie kolorowanek dla dorosłych. Zaczęło się od jednego egzemplarza „Art deco” oraz zestawu kredek szkolnych, a obecnie mój domowy arsenał rozrósł się do czternastu kolorowanek oraz kilku zestawów kredek, cienkopisów i mazaków. Dzisiaj dzielę się wrażeniami, co najbardziej mi się przydaje, a czego nauczyłam się unikać. Może Was zainspiruję? 
Narzędzi służących do kolorowania jest mnóstwo, poczynając od tradycyjnych kredek i farb, poprzez cienkopisy, a na żelowych długopisach kończąc. Sama korzystam z pięciu: 1.Kredki 2.Cienkopisy 3.Długopisy żelowe 4.Mazaki 5.Pastele