"Kto się kryje w wodzie?" Eryl Norris, Andy Mansfield

Gdy tajemnicze oczy spoglądają z głębi wody, można się naprawdę wystraszyć! Na zwierzęta pada blady strach, krokodyl ucieka w popłochu, hipopotam ma gęsią skórkę, a ośmiornicy trzęsą się wszystkie nogi. Czy rzeczywiście powinny się bać? Czyje oczy tak uważnie im się przypatrują?


Kto się kryje w wodzie to jedna z dwóch nowych propozycji dla dzieci w wieku 3+ od wydawnictwa Mamania. Jest to książeczka typu pop-up, a z każdej strony wyskakują inne zwierzęta, rozbudzając dziecięcą wyobraźnię i ciekawość. Obrazkom towarzyszy zabawna, wierszowana historyjka o nowym mieszkańcu głębin, która na pewno przypadnie do gustu maluchowi, a i rodzice będą się przy niej dobrze bawić.

Pod względem technicznym książeczka prezentuje się naprawdę świetnie – sztywna oprawa i grube kartki powinny z sukcesem przetrwać nawet wielokrotne oglądanie i atak małych, ciekawskich rączek. Nieco gorzej może być ze znacznie delikatniejszymi elementami trójwymiarowymi, które mogą nie mieć tyle szczęścia, dlatego dzieci poniżej trzeciego roku życia raczej powinny przeglądać książeczkę w towarzystwie kogoś dorosłego.Obrazki są proste, ale urocze, co zresztą wyraźnie widać na zdjęciach. Lekko odstrasza jedynie cena okładkowa – szesnastostronicowe maleństwo wyceniono na blisko 30 zł… Niestety, niewiele jest jeszcze na naszym rynku książeczek z tak rozkładanymi elementami, a ceny pozostałych są jeszcze znacznie wyższe. Pozostaje więc szukać promocji, ponieważ z pewnością Kto się kryje w wodzie spodoba się zarówno dzieciom, jak i rodzicom.

Na stronie wydawnictwa Mamania można kupić książeczkę w znacznie niższej cenie. Możecie też skorzystać z walentynkowej promocji - darmowej wysyłki! :)


Za egzemplarz książeczki do recenzji serdecznie dziękuję Wydawnictwu Mamania.

Spodobał Ci się ten post? Nie przegap kolejnych, będzie mi miło, jeśli mnie polubisz :)
    

Komentarze