Przejdź do głównej zawartości

KONKURS: "Świąteczna kolacja z zabójcą"

Już za kilka dni będę świętować trzecie urodziny bloga i z tej okazji mam dla Was trzeci w ciągu ostatnich tygodni konkurs. Do wygrania nowiutki audiobook "Kolacja z zabójcą" Aleksandry Marininy ufundowany przez Bibliotekę Akustyczną.


Tym razem zadanie konkursowe wymaga małej dawki kreatywności. Wyobraź sobie, że siedzisz wraz z rodziną przy wigilijnej kolacji. Nagle rozlega się dzwonek i przychodzi niezapowiedziany gość, dla którego tradycyjnie zostawia się dodatkowe nakrycie. Rodzina zaprasza go do stołu i wszystko przebiega miło i przyjemnie aż do momentu, w którym odkrywasz, że gość jest płatnym mordercą. Co robisz?  

REGULAMIN KONKURSU
 1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga Kącik z książką.
 2. Konkurs trwa od 22 listopada do 27 grudnia 2014 włącznie.
 3. Aby wziąć udział w konkursie należy w kilku zdaniach w komentarzu pod tym postem udzielić odpowiedzi na wspomniane powyżej pytanie konkursowe. Osoby komentujące anonimowo proszone są o pozostawienie adresu mailowego (na czas trwania konkursu włączyłam możliwość anonimowego komentowania).
 4. Zwycięzcą będzie osoba, której odpowiedź najbardziej mnie zainteresuje bądź zaskoczy. Wybór jest absolutnie subiektywny i nie podlega reklamacji.
 5. Sponsorem nagrody (nowego egzemplarza audiobooka "Kolacja z zabójcą" Aleksandry Marininy) jest Biblioteka Akustyczna. Nagroda zostanie wysłana do zwycięzcy bezpośrednio przez Wydawnictwo.
 6. Zwycięzca jest zobowiązany przesłać dane do wysyłki nagrody w ciągu tygodnia od ogłoszenia wyników, w przeciwnym razie zostanie wybrana druga osoba. 
Będzie mi miło, jeśli udostępnicie informację o konkursie :)

Komentarze

 1. To byłoby łatwe - wyeliminuj go z gry, zanim on wyeliminuje ciebie! Można powiedzieć, że wystarczy, że poczęstuje go pierniczkami roboty mojej mamy... Kobieta definitywnie nie ma do nich talentu. Zawsze mi się wydawało, że to takie małe skały... A z jej wiecznym roztargnieniem, równie dobrze zamiast cukru mogła dodać... bo ja wiem, cyjanek? :)

  psychicznychaos@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Dalej traktuję go jak niezapowiedzianego gościa i goszczę najlepiej jak potrafię :) Kto wie może w Wigilijny wieczór nawet płatny morderca okaże się jednak "dobrym " czlowiekiem..

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

TOP 10: powieści Stephena Kinga

Wrzesień okrzyknęłam samozwańczo miesiącem Stephena Kinga, dlatego warto podsumować jego koniec zestawieniem najlepszych powieści Mistrza. A konkretnie, najlepszych w moim prywatnym rankingu. Ich kolejność jest bardzo umowna, bo uwielbiam wszystkie, a pewna jestem tylko pierwszej trójki, reszta mogłaby stanąć obok siebie na czwartym miejscu na podium.
1. "To" (moja recenzja)

Jedna z pierwszych powieści Kinga, jaką czytałam. Zrobiła na mnie tak ogromne wrażenie, że nawet po latach nie czułam się komfortowo w towarzystwie klaunów, a już z pewnością nikt nie przekonałby mnie, że są zabawni i nieszkodliwi... Odświeżałam ją kilka miesięcy temu i mimo upływu lat, nadal zdała egzamin z przyprawiania o gęsią skórkę.

Top 10 najlepszych horrorów

31 października to dobry dzień, by sięgnąć po dobry horror. Do wieczora pozostało jeszcze kilkanaście godzin, macie więc czas na skombinowanie odpowiedniej książki. Po co warto sięgnąć?
Właściwie to mogłabym ułożyć cały ranking składający się z powieści Stephena Kinga. Jednak aby nie być monotematycznym, starałam się wybrać książki różnych autorów i w różnych klimatach. Łączy je jedno - groza i gwarantowane ciary na plecach podczas lektury.

Czym kolorować, czyli przegląd kredek, cienkopisów i wszystkiego, co koloruje.

Od kilku miesięcy relaksuję się w towarzystwie kolorowanek dla dorosłych. Zaczęło się od jednego egzemplarza „Art deco” oraz zestawu kredek szkolnych, a obecnie mój domowy arsenał rozrósł się do czternastu kolorowanek oraz kilku zestawów kredek, cienkopisów i mazaków. Dzisiaj dzielę się wrażeniami, co najbardziej mi się przydaje, a czego nauczyłam się unikać. Może Was zainspiruję? 
Narzędzi służących do kolorowania jest mnóstwo, poczynając od tradycyjnych kredek i farb, poprzez cienkopisy, a na żelowych długopisach kończąc. Sama korzystam z pięciu: 1.Kredki 2.Cienkopisy 3.Długopisy żelowe 4.Mazaki 5.Pastele