KONKURS: "Świąteczna kolacja z zabójcą"

Już za kilka dni będę świętować trzecie urodziny bloga i z tej okazji mam dla Was trzeci w ciągu ostatnich tygodni konkurs. Do wygrania nowiutki audiobook "Kolacja z zabójcą" Aleksandry Marininy ufundowany przez Bibliotekę Akustyczną.


Tym razem zadanie konkursowe wymaga małej dawki kreatywności. Wyobraź sobie, że siedzisz wraz z rodziną przy wigilijnej kolacji. Nagle rozlega się dzwonek i przychodzi niezapowiedziany gość, dla którego tradycyjnie zostawia się dodatkowe nakrycie. Rodzina zaprasza go do stołu i wszystko przebiega miło i przyjemnie aż do momentu, w którym odkrywasz, że gość jest płatnym mordercą. Co robisz?  

REGULAMIN KONKURSU
 1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga Kącik z książką.
 2. Konkurs trwa od 22 listopada do 27 grudnia 2014 włącznie.
 3. Aby wziąć udział w konkursie należy w kilku zdaniach w komentarzu pod tym postem udzielić odpowiedzi na wspomniane powyżej pytanie konkursowe. Osoby komentujące anonimowo proszone są o pozostawienie adresu mailowego (na czas trwania konkursu włączyłam możliwość anonimowego komentowania).
 4. Zwycięzcą będzie osoba, której odpowiedź najbardziej mnie zainteresuje bądź zaskoczy. Wybór jest absolutnie subiektywny i nie podlega reklamacji.
 5. Sponsorem nagrody (nowego egzemplarza audiobooka "Kolacja z zabójcą" Aleksandry Marininy) jest Biblioteka Akustyczna. Nagroda zostanie wysłana do zwycięzcy bezpośrednio przez Wydawnictwo.
 6. Zwycięzca jest zobowiązany przesłać dane do wysyłki nagrody w ciągu tygodnia od ogłoszenia wyników, w przeciwnym razie zostanie wybrana druga osoba. 
Będzie mi miło, jeśli udostępnicie informację o konkursie :)

Komentarze

 1. To byłoby łatwe - wyeliminuj go z gry, zanim on wyeliminuje ciebie! Można powiedzieć, że wystarczy, że poczęstuje go pierniczkami roboty mojej mamy... Kobieta definitywnie nie ma do nich talentu. Zawsze mi się wydawało, że to takie małe skały... A z jej wiecznym roztargnieniem, równie dobrze zamiast cukru mogła dodać... bo ja wiem, cyjanek? :)

  psychicznychaos@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Dalej traktuję go jak niezapowiedzianego gościa i goszczę najlepiej jak potrafię :) Kto wie może w Wigilijny wieczór nawet płatny morderca okaże się jednak "dobrym " czlowiekiem..

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz