Wyniki konkursu mikołajkowego + garść informacji

Przedwczoraj minął termin nadsyłania zgłoszeń do Konkursu mikołajkowego, więc aby nie trzymać Was w niepewności, postanowiłam ogłosić wyniki. Może zwycięzcy otrzymają swoje nagrody jeszcze przed świętami? :)

Do konkursu zgłosiło się 18 osób, za co wszystkim bardzo dziękuję. Nie ukrywam, że wybór osób, do których powędrują książki, był naprawdę dużym wyzwaniem. Oto ostateczny werdykt:

Nagroda nr 1 ("Wodny Labirynt" Eric Frattini) wędruje do pani Malwiny (malwina5112@wp.pl), w której odpowiedzi odkryłam wiele z samej siebie.

Nagroda nr 2 ("Dom nad Borkiem" Barbara Iskra Kozińska + "Zakręcone życie Madzi Kociołek" Edyta Świętek) wędruje do pana o adresie mailowym lechrokosz@wp.pl. Mam nadzieję, że powieści przypadną do gustu zarówno Panu, jak i Pańskiej żonie.

Nagroda nr 3 ("Szaleństwo przychodzi nocą" Grzegorz Gajek) wędruje do Dominiki S., ponieważ również jestem wzrokowcem i nęcą mnie czasy starożytne.

Nagroda nr 4 ("Teraz i zawsze" Carolyn Egan + "Misja Xibalba" Ewa Karwan-Jastrzębska) wędruje do Vicky. Mam nadzieję, że lektura książek nieco zrekompensuje niemożność sięgnięcia po "Grę Endera".

Nagroda nr 5 ("Klucz uniwersalny" Agustín Sánchez Vidal) wędruje do Alojki za sentyment do twórczości Lucy M. Montgomery.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratuluję i proszę o przesłanie danych adresowych na kacikzksiazka@gmail.com w ciągu najbliższych siedmiu dni. Po tym terminie nastąpi wybór nowych zwycięzców.


A teraz garść informacji

Za nami już połowa miesiąca, a zaledwie jedna osoba przesłała mi informację o książce przeczytanej w ramach grudniowego Book-Trottera... Mam nadzieję, że do końca miesiąca nieco ich przybędzie :) Linki albo chociaż tytuły możecie zostawiać pod tym postem.


Komentarze

 1. Moje gratulacje dla wszystkich nagrodzonych.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja moją książkę słowacką męczę w bólach...... ale dam radę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje i dziękuję bardzo! I również pełne podziwu brawa dla Kasi za szybkie rozwiązywanie konkursów. Z doświadczenia wiem, że czasem trudno się za to zabrać - układanie ich jest fajne, wybieranie zwycięzców nieco mniej.

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo się cieszę, już lecę wysłać maila

  OdpowiedzUsuń
 5. Ależ się cieszę, że udało mi się wygrać, wielkie dzięki! :D Adres już posłany :)

  Niestety wyzwanie w tym miesiącu mnie zupełnie pokonało, nie mam żadnej książki słowackiego autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dane adresowe wysłane:) To będzie świetny prezent pod choinkę:) Gratulacje pozostałym wybranym i... oby więcej takich ciekawych konkursów! ;)
  Pozdrawiam!
  Lech Rokosz

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeszcze raz gratuluję zwycięzcom. Książki zostały wysłane dzisiaj rano :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz