Wyniki konkursu i akcent świąteczny

Nadeszła pora na rozwiązanie konkursu, w którym do wygrania były dwa tomy autorstwa Andrieja Diakowa wchodzące w skład projektu "Uniwersum Metro 2033".


Muszę przyznać, że miałam prawdziwy orzech do zgryzienia - próbowaliście różnych sposobów, aby przekonać mnie, że nagroda powinna trafić właśnie do Was. Niektórzy odwoływali się do mojego poczucia humoru, a inni do sumienia. Były mini-opowieści, a nawet wiersz. Wszystkie świetne, ale najbardziej spodobały mi się dwie prace graficzne wykonane przez Agnieszkę i Dalhara. Naprawdę żałuję, że mam tylko jeden zestaw książek, gdyż najchętniej nagrodziłabym Was oboje. Decyzja była trudna, dlatego musiałam zasięgnąć także opinii grona rodzinnego i ostateczny werdykt wygląda następująco:

Powieści "Do światła" oraz "W mrok" wędrują do Dalhara 

A oto i zwycięska praca:


Za duży wkład pracy w przygotowanie pracy konkursowej obrazującej tytuły obydwu powieści Diakowa chciałabym także nagrodzić Agnieszkę. Ze względu na brak dodatkowych egzemplarzy "Do światła" i "W mrok" będzie to nagroda-niespodzianka z moich prywatnych zbiorów :)

A oto i praca Agnieszki:

Zwycięzcom serdecznie gratuluję! :)
Bardzo proszę o przesłanie danych adresowych na maila kacikzksiazka@gmail.com


Korzystając z okazji chciałabym także wszystkim życzyć zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w rodzinnej atmosferze. Mikołaj z workiem pełnym książek także z pewnością by Was ucieszył, więc jego także Wam życzę :)

Komentarze

 1. Zwycięzca rozłożył nas wszystkich na łopatki:-) Gratuluję w pełni zasłużonych wygranych i przyłączam się do życzeń...
  Fajnie, że Ci się bohomazy spodobały, nie sądziłam, że walcząc nieswoim orężem wywalczę Niespodziankę! W każdym razie radość jest wielka, serdeczne dzięki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne prace :) Gratuluję zwycięzcom!

  Również Tobie życzę radosnych świąt i bardzo hojnego Mikołaja :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspanialych, magicznych, pelnych radosci Swiat zycze!

  OdpowiedzUsuń
 4. Również wszystkiego dobrego na Święta! Niech będzie rodzinnie, choinkowo, smacznie i radośnie! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Życzę dużo książek pod choinką :)

  OdpowiedzUsuń
 6. gratulacje dla zwycięzców :)

  i Wesołych Świąt !!

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję bardzo! Życzę samych pozytywnych i wyjątkowych chwil, dla wszystkich w nowym roku !

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz