Przejdź do głównej zawartości

Wyniki konkursu i akcent świąteczny

Nadeszła pora na rozwiązanie konkursu, w którym do wygrania były dwa tomy autorstwa Andrieja Diakowa wchodzące w skład projektu "Uniwersum Metro 2033".


Muszę przyznać, że miałam prawdziwy orzech do zgryzienia - próbowaliście różnych sposobów, aby przekonać mnie, że nagroda powinna trafić właśnie do Was. Niektórzy odwoływali się do mojego poczucia humoru, a inni do sumienia. Były mini-opowieści, a nawet wiersz. Wszystkie świetne, ale najbardziej spodobały mi się dwie prace graficzne wykonane przez Agnieszkę i Dalhara. Naprawdę żałuję, że mam tylko jeden zestaw książek, gdyż najchętniej nagrodziłabym Was oboje. Decyzja była trudna, dlatego musiałam zasięgnąć także opinii grona rodzinnego i ostateczny werdykt wygląda następująco:

Powieści "Do światła" oraz "W mrok" wędrują do Dalhara 

A oto i zwycięska praca:


Za duży wkład pracy w przygotowanie pracy konkursowej obrazującej tytuły obydwu powieści Diakowa chciałabym także nagrodzić Agnieszkę. Ze względu na brak dodatkowych egzemplarzy "Do światła" i "W mrok" będzie to nagroda-niespodzianka z moich prywatnych zbiorów :)

A oto i praca Agnieszki:

Zwycięzcom serdecznie gratuluję! :)
Bardzo proszę o przesłanie danych adresowych na maila kacikzksiazka@gmail.com


Korzystając z okazji chciałabym także wszystkim życzyć zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w rodzinnej atmosferze. Mikołaj z workiem pełnym książek także z pewnością by Was ucieszył, więc jego także Wam życzę :)

Komentarze

 1. Zwycięzca rozłożył nas wszystkich na łopatki:-) Gratuluję w pełni zasłużonych wygranych i przyłączam się do życzeń...
  Fajnie, że Ci się bohomazy spodobały, nie sądziłam, że walcząc nieswoim orężem wywalczę Niespodziankę! W każdym razie radość jest wielka, serdeczne dzięki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne prace :) Gratuluję zwycięzcom!

  Również Tobie życzę radosnych świąt i bardzo hojnego Mikołaja :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje :)
  Wesołych Świąt!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspanialych, magicznych, pelnych radosci Swiat zycze!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje, świetne te prace!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspanialych, magicznych, pelnych radosci Swiat zycze!

  OdpowiedzUsuń
 7. Również wszystkiego dobrego na Święta! Niech będzie rodzinnie, choinkowo, smacznie i radośnie! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Życzę dużo książek pod choinką :)

  OdpowiedzUsuń
 9. gratulacje dla zwycięzców :)

  i Wesołych Świąt !!

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziękuję bardzo! Życzę samych pozytywnych i wyjątkowych chwil, dla wszystkich w nowym roku !

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

TOP 10: powieści Stephena Kinga

Wrzesień okrzyknęłam samozwańczo miesiącem Stephena Kinga, dlatego warto podsumować jego koniec zestawieniem najlepszych powieści Mistrza. A konkretnie, najlepszych w moim prywatnym rankingu. Ich kolejność jest bardzo umowna, bo uwielbiam wszystkie, a pewna jestem tylko pierwszej trójki, reszta mogłaby stanąć obok siebie na czwartym miejscu na podium.
1. "To" (moja recenzja)

Jedna z pierwszych powieści Kinga, jaką czytałam. Zrobiła na mnie tak ogromne wrażenie, że nawet po latach nie czułam się komfortowo w towarzystwie klaunów, a już z pewnością nikt nie przekonałby mnie, że są zabawni i nieszkodliwi... Odświeżałam ją kilka miesięcy temu i mimo upływu lat, nadal zdała egzamin z przyprawiania o gęsią skórkę.

Top 10 najlepszych horrorów

31 października to dobry dzień, by sięgnąć po dobry horror. Do wieczora pozostało jeszcze kilkanaście godzin, macie więc czas na skombinowanie odpowiedniej książki. Po co warto sięgnąć?
Właściwie to mogłabym ułożyć cały ranking składający się z powieści Stephena Kinga. Jednak aby nie być monotematycznym, starałam się wybrać książki różnych autorów i w różnych klimatach. Łączy je jedno - groza i gwarantowane ciary na plecach podczas lektury.

Czym kolorować, czyli przegląd kredek, cienkopisów i wszystkiego, co koloruje.

Od kilku miesięcy relaksuję się w towarzystwie kolorowanek dla dorosłych. Zaczęło się od jednego egzemplarza „Art deco” oraz zestawu kredek szkolnych, a obecnie mój domowy arsenał rozrósł się do czternastu kolorowanek oraz kilku zestawów kredek, cienkopisów i mazaków. Dzisiaj dzielę się wrażeniami, co najbardziej mi się przydaje, a czego nauczyłam się unikać. Może Was zainspiruję? 
Narzędzi służących do kolorowania jest mnóstwo, poczynając od tradycyjnych kredek i farb, poprzez cienkopisy, a na żelowych długopisach kończąc. Sama korzystam z pięciu: 1.Kredki 2.Cienkopisy 3.Długopisy żelowe 4.Mazaki 5.Pastele