Przejdź do głównej zawartości

Znaleziono w skrzynce pocztowej, czyli... stosik nr 3

A oto i nieco spóźniony stosik wydawniczy. Spóźniony, ponieważ na blogu już znajdziecie dwie recenzje powieści, jakie się w nim znajdują. Pozostałych możecie spodziewać się już wkrótce :)


 1. Pełnia księżyca, Jim Butcher - od Wydawnictwa MAG i portalu Secretum. Recenzję znajdziecie tutaj.
 2. Scarlett, Barbara Baraldi - od Wydawnictwa Zielona Sowa
 3. Miecz, Timo Parvela - od Wydawnictwa Kojro. Recenzję znajdziecie tutaj
 4. Kroniki Archeo. Tajemnica klejnotu Nefertiti, Agnieszka Stelmaszczyk - od Wydawnictwa Zielona Sowa
 5. Kroniki Archeo. Skarb Atlantów, Agnieszka Stelmaszczyk - od Wydawnictwa Zielona Sowa 
 6. Kroniki Archeo. Sekret Wielkiego Mistrza, Agnieszka Stelmaszczyk - od Wydawnictwa Zielona Sowa 
 7. Świat bez granic, Tomasz Kopecki - od Wydawnictwa Zysk i portalu Secretum.
Komentarze

 1. Chętnie bym przeczytała te książki od Zielonej Sowy ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Popieram przedmówczynię. Interesuje mnie "Scarlett". Czekam na recenzję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak ja ci zazdroszczę tych wszystkich książek!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o "Scarlett" to niedługo będzie można wygrać ją w konkursie :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

TOP 10: powieści Stephena Kinga

Wrzesień okrzyknęłam samozwańczo miesiącem Stephena Kinga, dlatego warto podsumować jego koniec zestawieniem najlepszych powieści Mistrza. A konkretnie, najlepszych w moim prywatnym rankingu. Ich kolejność jest bardzo umowna, bo uwielbiam wszystkie, a pewna jestem tylko pierwszej trójki, reszta mogłaby stanąć obok siebie na czwartym miejscu na podium.
1. "To" (moja recenzja)

Jedna z pierwszych powieści Kinga, jaką czytałam. Zrobiła na mnie tak ogromne wrażenie, że nawet po latach nie czułam się komfortowo w towarzystwie klaunów, a już z pewnością nikt nie przekonałby mnie, że są zabawni i nieszkodliwi... Odświeżałam ją kilka miesięcy temu i mimo upływu lat, nadal zdała egzamin z przyprawiania o gęsią skórkę.

Top 10 najlepszych horrorów

31 października to dobry dzień, by sięgnąć po dobry horror. Do wieczora pozostało jeszcze kilkanaście godzin, macie więc czas na skombinowanie odpowiedniej książki. Po co warto sięgnąć?
Właściwie to mogłabym ułożyć cały ranking składający się z powieści Stephena Kinga. Jednak aby nie być monotematycznym, starałam się wybrać książki różnych autorów i w różnych klimatach. Łączy je jedno - groza i gwarantowane ciary na plecach podczas lektury.

Czym kolorować, czyli przegląd kredek, cienkopisów i wszystkiego, co koloruje.

Od kilku miesięcy relaksuję się w towarzystwie kolorowanek dla dorosłych. Zaczęło się od jednego egzemplarza „Art deco” oraz zestawu kredek szkolnych, a obecnie mój domowy arsenał rozrósł się do czternastu kolorowanek oraz kilku zestawów kredek, cienkopisów i mazaków. Dzisiaj dzielę się wrażeniami, co najbardziej mi się przydaje, a czego nauczyłam się unikać. Może Was zainspiruję? 
Narzędzi służących do kolorowania jest mnóstwo, poczynając od tradycyjnych kredek i farb, poprzez cienkopisy, a na żelowych długopisach kończąc. Sama korzystam z pięciu: 1.Kredki 2.Cienkopisy 3.Długopisy żelowe 4.Mazaki 5.Pastele