Podsumowanie akcji "Book Tour z Wiedźmą naczelną"


W kwietniu zapraszałam Was do udziału w akcji "Book Tour z Wiedźmą naczelną". Była to pierwsza akcja tego typu, jaką organizowałam, chociaż na pewno nie ostatnia (już za kilka dni ruszą zapisy). Akcja już się zakończyła, czas więc na krótkie podsumowanie.

Kącik z książką

O mojej słabości do powieści Olgi Gromyko na pewno już wiecie. Szczególnym sentymentem darzą niepokorną, rudą Wolhę. Wszystkie trzy tomy o jej losach bardzo mi się podobały, a ostatni uważam za bardzo udane zwieńczenie całości. Wrażenia znajdziecie w tym wpisie.
Zaczytana Panna Ocenia

Okazało się, że Zaczytana Panna dla Wolhy jest gotowa na ryzyko - sięgnęła po Wiedźmę naczelną nie znając poprzednich tomów. Na szczęście W.Redna oczarowała ją bez dwóch zdań, a pełną recenzję znajdziecie tutaj.


Myshelf and Books

Honorata także podzieliła nasze oczarowanie Wolhą i stworzonym przez autorkę uniwersum. Jej wrażenia z lektury znajdziecie tutaj.


Książka wróciła do mnie z podpisami dziewczyn i w takim oto cudnym pokrowcu, samodzielnie zrobionym przez Honoratę. Jeszcze raz dziękuję!
Dziewczyny, bardzo się cieszę, że wzięłyście udział w akcji i że książka się Wam spodobała! I oczywiście zapraszam do udziału kolejnym Book Tourze :) 

Spodobał Ci się ten post? Nie przegap kolejnych, będzie mi miło, jeśli mnie polubisz :)
    

Komentarze