Przejdź do głównej zawartości

Podsumowanie akcji "Book Tour z Wiedźmą naczelną"


W kwietniu zapraszałam Was do udziału w akcji "Book Tour z Wiedźmą naczelną". Była to pierwsza akcja tego typu, jaką organizowałam, chociaż na pewno nie ostatnia (już za kilka dni ruszą zapisy). Akcja już się zakończyła, czas więc na krótkie podsumowanie.

Kącik z książką

O mojej słabości do powieści Olgi Gromyko na pewno już wiecie. Szczególnym sentymentem darzą niepokorną, rudą Wolhę. Wszystkie trzy tomy o jej losach bardzo mi się podobały, a ostatni uważam za bardzo udane zwieńczenie całości. Wrażenia znajdziecie w tym wpisie.
Zaczytana Panna Ocenia

Okazało się, że Zaczytana Panna dla Wolhy jest gotowa na ryzyko - sięgnęła po Wiedźmę naczelną nie znając poprzednich tomów. Na szczęście W.Redna oczarowała ją bez dwóch zdań, a pełną recenzję znajdziecie tutaj.


Myshelf and Books

Honorata także podzieliła nasze oczarowanie Wolhą i stworzonym przez autorkę uniwersum. Jej wrażenia z lektury znajdziecie tutaj.


Książka wróciła do mnie z podpisami dziewczyn i w takim oto cudnym pokrowcu, samodzielnie zrobionym przez Honoratę. Jeszcze raz dziękuję!
Dziewczyny, bardzo się cieszę, że wzięłyście udział w akcji i że książka się Wam spodobała! I oczywiście zapraszam do udziału kolejnym Book Tourze :) 

Spodobał Ci się ten post? Nie przegap kolejnych, będzie mi miło, jeśli mnie polubisz :)
    

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

TOP 10: powieści Stephena Kinga

Wrzesień okrzyknęłam samozwańczo miesiącem Stephena Kinga, dlatego warto podsumować jego koniec zestawieniem najlepszych powieści Mistrza. A konkretnie, najlepszych w moim prywatnym rankingu. Ich kolejność jest bardzo umowna, bo uwielbiam wszystkie, a pewna jestem tylko pierwszej trójki, reszta mogłaby stanąć obok siebie na czwartym miejscu na podium.
1. "To" (moja recenzja)

Jedna z pierwszych powieści Kinga, jaką czytałam. Zrobiła na mnie tak ogromne wrażenie, że nawet po latach nie czułam się komfortowo w towarzystwie klaunów, a już z pewnością nikt nie przekonałby mnie, że są zabawni i nieszkodliwi... Odświeżałam ją kilka miesięcy temu i mimo upływu lat, nadal zdała egzamin z przyprawiania o gęsią skórkę.

Top 10 najlepszych horrorów

31 października to dobry dzień, by sięgnąć po dobry horror. Do wieczora pozostało jeszcze kilkanaście godzin, macie więc czas na skombinowanie odpowiedniej książki. Po co warto sięgnąć?
Właściwie to mogłabym ułożyć cały ranking składający się z powieści Stephena Kinga. Jednak aby nie być monotematycznym, starałam się wybrać książki różnych autorów i w różnych klimatach. Łączy je jedno - groza i gwarantowane ciary na plecach podczas lektury.

Czym kolorować, czyli przegląd kredek, cienkopisów i wszystkiego, co koloruje.

Od kilku miesięcy relaksuję się w towarzystwie kolorowanek dla dorosłych. Zaczęło się od jednego egzemplarza „Art deco” oraz zestawu kredek szkolnych, a obecnie mój domowy arsenał rozrósł się do czternastu kolorowanek oraz kilku zestawów kredek, cienkopisów i mazaków. Dzisiaj dzielę się wrażeniami, co najbardziej mi się przydaje, a czego nauczyłam się unikać. Może Was zainspiruję? 
Narzędzi służących do kolorowania jest mnóstwo, poczynając od tradycyjnych kredek i farb, poprzez cienkopisy, a na żelowych długopisach kończąc. Sama korzystam z pięciu: 1.Kredki 2.Cienkopisy 3.Długopisy żelowe 4.Mazaki 5.Pastele