Book Tour z "Wiedźmą naczelną"! Zapisy ruszają!

"Wiedźma naczelna" wyrusza w drogę po Polsce. Macie ochotę przywitać ją u siebie w domu i spędzić z nią trochę czasu? Gwarantuję, że będziecie się razem doskonale bawić!A teraz, jeśli się zdecydowaliście, pora na kilka kwestii praktycznych, czyli regulamin akcji:


1. Organizatorką akcji jest autorka bloga Kącik z książką.
2. Sponsorem książki jest Wydawnictwo Papierowy Księżyc.
3. W akcji mogą wziąć wszystkie osoby z adresem korespondencyjnym w Polsce.
4. Zasady uczestnictwa. Aby wziąć udział w akcji, należy:
a.  Zgłosić się pod tym postem w komentarzu / pod postem na FB / Instagramie / G+ (w zależności gdzie masz konto i gdzie Ci wygodniej)
b. Wysłać do mnie na adres mailowy (kacikzksiazka@gmail.com) wiadomość, gdzie potwierdzisz chęć udziału i podasz swoje imię nazwisko oraz dane adresowe do wysyłki książki (termin do końca marca).
c. Zamieścić powyższy baner w swoim miejscu w sieci (FB/Instagram/blog/G+)
c. Po otrzymaniu książki w ciągu dwóch tygodni przeczytać ją i podzielić się wrażeniami z lektury na prowadzonym przez siebie blogu / koncie na LC / Instagramie / FB (do wyboru, do koloru, a jak chcecie, to możecie się dzielić wrażeniami wszędzie ;) Mile widziane zdjęcia! Po zakończeniu akcji chciałabym zrobić jej podsumowanie z Waszymi właśnie zdjęciami, oczywiście podpisanymi. Do wpisów dodajemy hasztag #booktourzwiedźmąnaczelną 
d. Wpisać się na pamiątkę na wyznaczonej stronie książki.
e. Wysłać książkę do kolejnej osoby formą rejestrowaną - listem poleconym lub paczką.
5. Zgłoszenie się do udziału w akcji oznacza zaakceptowanie tego regulaminu i zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby akcji.

Podzielcie się tą wiadomością ze znajomymi. Im nas więcej, tym lepiej :)

Spodobał Ci się ten post? Nie przegap kolejnych, będzie mi miło, jeśli mnie polubisz :)