Przejdź do głównej zawartości

Book Tour z "Wiedźmą naczelną"! Zapisy ruszają!

"Wiedźma naczelna" wyrusza w drogę po Polsce. Macie ochotę przywitać ją u siebie w domu i spędzić z nią trochę czasu? Gwarantuję, że będziecie się razem doskonale bawić!A teraz, jeśli się zdecydowaliście, pora na kilka kwestii praktycznych, czyli regulamin akcji:


1. Organizatorką akcji jest autorka bloga Kącik z książką.
2. Sponsorem książki jest Wydawnictwo Papierowy Księżyc.
3. W akcji mogą wziąć wszystkie osoby z adresem korespondencyjnym w Polsce.
4. Zasady uczestnictwa. Aby wziąć udział w akcji, należy:
a.  Zgłosić się pod tym postem w komentarzu / pod postem na FB / Instagramie / G+ (w zależności gdzie masz konto i gdzie Ci wygodniej)
b. Wysłać do mnie na adres mailowy (kacikzksiazka@gmail.com) wiadomość, gdzie potwierdzisz chęć udziału i podasz swoje imię nazwisko oraz dane adresowe do wysyłki książki (termin do końca marca).
c. Zamieścić powyższy baner w swoim miejscu w sieci (FB/Instagram/blog/G+)
c. Po otrzymaniu książki w ciągu dwóch tygodni przeczytać ją i podzielić się wrażeniami z lektury na prowadzonym przez siebie blogu / koncie na LC / Instagramie / FB (do wyboru, do koloru, a jak chcecie, to możecie się dzielić wrażeniami wszędzie ;) Mile widziane zdjęcia! Po zakończeniu akcji chciałabym zrobić jej podsumowanie z Waszymi właśnie zdjęciami, oczywiście podpisanymi. Do wpisów dodajemy hasztag #booktourzwiedźmąnaczelną 
d. Wpisać się na pamiątkę na wyznaczonej stronie książki.
e. Wysłać książkę do kolejnej osoby formą rejestrowaną - listem poleconym lub paczką.
5. Zgłoszenie się do udziału w akcji oznacza zaakceptowanie tego regulaminu i zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby akcji.

Podzielcie się tą wiadomością ze znajomymi. Im nas więcej, tym lepiej :)

Spodobał Ci się ten post? Nie przegap kolejnych, będzie mi miło, jeśli mnie polubisz :)
    

Popularne posty z tego bloga

TOP 10: powieści Stephena Kinga

Wrzesień okrzyknęłam samozwańczo miesiącem Stephena Kinga, dlatego warto podsumować jego koniec zestawieniem najlepszych powieści Mistrza. A konkretnie, najlepszych w moim prywatnym rankingu. Ich kolejność jest bardzo umowna, bo uwielbiam wszystkie, a pewna jestem tylko pierwszej trójki, reszta mogłaby stanąć obok siebie na czwartym miejscu na podium.
1. "To" (moja recenzja)

Jedna z pierwszych powieści Kinga, jaką czytałam. Zrobiła na mnie tak ogromne wrażenie, że nawet po latach nie czułam się komfortowo w towarzystwie klaunów, a już z pewnością nikt nie przekonałby mnie, że są zabawni i nieszkodliwi... Odświeżałam ją kilka miesięcy temu i mimo upływu lat, nadal zdała egzamin z przyprawiania o gęsią skórkę.

Top 10 najlepszych horrorów

31 października to dobry dzień, by sięgnąć po dobry horror. Do wieczora pozostało jeszcze kilkanaście godzin, macie więc czas na skombinowanie odpowiedniej książki. Po co warto sięgnąć?
Właściwie to mogłabym ułożyć cały ranking składający się z powieści Stephena Kinga. Jednak aby nie być monotematycznym, starałam się wybrać książki różnych autorów i w różnych klimatach. Łączy je jedno - groza i gwarantowane ciary na plecach podczas lektury.

Czym kolorować, czyli przegląd kredek, cienkopisów i wszystkiego, co koloruje.

Od kilku miesięcy relaksuję się w towarzystwie kolorowanek dla dorosłych. Zaczęło się od jednego egzemplarza „Art deco” oraz zestawu kredek szkolnych, a obecnie mój domowy arsenał rozrósł się do czternastu kolorowanek oraz kilku zestawów kredek, cienkopisów i mazaków. Dzisiaj dzielę się wrażeniami, co najbardziej mi się przydaje, a czego nauczyłam się unikać. Może Was zainspiruję? 
Narzędzi służących do kolorowania jest mnóstwo, poczynając od tradycyjnych kredek i farb, poprzez cienkopisy, a na żelowych długopisach kończąc. Sama korzystam z pięciu: 1.Kredki 2.Cienkopisy 3.Długopisy żelowe 4.Mazaki 5.Pastele