KONKURS! Wygraj egzemplarz książki "Bursztynowy anioł"!

Właśnie dzisiaj ma swoją premierę debiutancka powieść Anny Tabak "Bursztynowy anioł", ciepła i pełna humoru historia pewnej studentki i jej sercowych perypetii. Moją recenzję możecie przeczytać tutaj.

Z tej okazji przygotowałam dla Was konkurs, w którym do wygrania są dwa egzemplarze książki!


Zadanie konkursowe:
Czy uważasz, że szczera przyjaźń między kobietą i mężczyzną jest możliwa? Odpowiedź uzasadnij w kilku zdaniach i wyślij na adres kacikzksiazka@gmail.com

Nie podawajcie odpowiedzi w komentarzach! 
Liczą się tylko te wysłane na podany niżej adres mailowy!

REGULAMIN KONKURSU
  1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga Kącik z książką.
  2. Konkurs trwa od 27 lutego do 7 marca 2017 r. włącznie.
  3. Aby wziąć udział w konkursie należy udzielić odpowiedzi na wspomniane powyżej zadanie konkursowe i wysłać ją na adres kacikzksiazka@gmail.com
  4. Zwycięzcami będą dwie osoby, których odpowiedzi okażą się dla mnie najbardziej kreatywne, humorystyczne, bądź z innych względów wyjątkowe. Decyzja o wyborze Zwycięzców jest subiektywna i nieodwołalna.
  5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu trzech dni po zakończeniu konkursu na stronie bloga.
  6. Nagrodami w konkursie są dwa egzemplarze książki Anny Tabak "Bursztynowy anioł". Nie ma możliwości wymiany nagrody na jej równowartość pieniężną.
  7. Sponsorem nagrody jest Wydawnictwo Zysk i S-ka.
  8. Po ogłoszeniu wyników, Zwycięzca zobowiązany jest maksymalnie w ciągu tygodnia przekazać dane adresowe do wysyłki nagrody na adres kacikzksiazka@gmail.com. W przeciwnym razie, zostanie wyłoniony nowy zwycięzca. Nagrody zostaną wysłane w ciągu tygodnia od podania danych do wysyłki.
Do dzieła! Zaglądajcie do mnie codziennie i czytajcie. Będzie nam bardzo miło, jeśli polubicie przy tym fanpage bloga (tutaj) i fanpage Wydawnictwa Zysk i S-ka (tutaj), oraz jeśli podzielicie się informacją o konkursie na swoich blogach i/lub FB :)


UWAGA!


Biorąc pod uwagę problem z oszustem podszywającym się pod blogerów prowadzących konkursy i wyłudzającym dane od uczestników, proszę Was o wysyłanie odpowiedzi na podanego wyżej e-maila, a nie podawanie ich w komentarzach. Z góry też zastrzegam, że nie będę Was prosiła o uzupełnienie żadnych formularzy, więc jeśli tego rodzaju wiadomość do Was dotrze, będę wdzięczna za informację!

Spodobał Ci się ten post? Nie przegap kolejnych, będzie mi miło, jeśli mnie polubisz :)
    

Komentarze