Przejdź do głównej zawartości

KONKURS! Wygraj egzemplarz książki "Bursztynowy anioł"!

Właśnie dzisiaj ma swoją premierę debiutancka powieść Anny Tabak "Bursztynowy anioł", ciepła i pełna humoru historia pewnej studentki i jej sercowych perypetii. Moją recenzję możecie przeczytać tutaj.

Z tej okazji przygotowałam dla Was konkurs, w którym do wygrania są dwa egzemplarze książki!


Zadanie konkursowe:
Czy uważasz, że szczera przyjaźń między kobietą i mężczyzną jest możliwa? Odpowiedź uzasadnij w kilku zdaniach i wyślij na adres kacikzksiazka@gmail.com

Nie podawajcie odpowiedzi w komentarzach! 
Liczą się tylko te wysłane na podany niżej adres mailowy!

REGULAMIN KONKURSU
  1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga Kącik z książką.
  2. Konkurs trwa od 27 lutego do 7 marca 2017 r. włącznie.
  3. Aby wziąć udział w konkursie należy udzielić odpowiedzi na wspomniane powyżej zadanie konkursowe i wysłać ją na adres kacikzksiazka@gmail.com
  4. Zwycięzcami będą dwie osoby, których odpowiedzi okażą się dla mnie najbardziej kreatywne, humorystyczne, bądź z innych względów wyjątkowe. Decyzja o wyborze Zwycięzców jest subiektywna i nieodwołalna.
  5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu trzech dni po zakończeniu konkursu na stronie bloga.
  6. Nagrodami w konkursie są dwa egzemplarze książki Anny Tabak "Bursztynowy anioł". Nie ma możliwości wymiany nagrody na jej równowartość pieniężną.
  7. Sponsorem nagrody jest Wydawnictwo Zysk i S-ka.
  8. Po ogłoszeniu wyników, Zwycięzca zobowiązany jest maksymalnie w ciągu tygodnia przekazać dane adresowe do wysyłki nagrody na adres kacikzksiazka@gmail.com. W przeciwnym razie, zostanie wyłoniony nowy zwycięzca. Nagrody zostaną wysłane w ciągu tygodnia od podania danych do wysyłki.
Do dzieła! Zaglądajcie do mnie codziennie i czytajcie. Będzie nam bardzo miło, jeśli polubicie przy tym fanpage bloga (tutaj) i fanpage Wydawnictwa Zysk i S-ka (tutaj), oraz jeśli podzielicie się informacją o konkursie na swoich blogach i/lub FB :)


UWAGA!


Biorąc pod uwagę problem z oszustem podszywającym się pod blogerów prowadzących konkursy i wyłudzającym dane od uczestników, proszę Was o wysyłanie odpowiedzi na podanego wyżej e-maila, a nie podawanie ich w komentarzach. Z góry też zastrzegam, że nie będę Was prosiła o uzupełnienie żadnych formularzy, więc jeśli tego rodzaju wiadomość do Was dotrze, będę wdzięczna za informację!

Spodobał Ci się ten post? Nie przegap kolejnych, będzie mi miło, jeśli mnie polubisz :)
    

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

TOP 10: powieści Stephena Kinga

Wrzesień okrzyknęłam samozwańczo miesiącem Stephena Kinga, dlatego warto podsumować jego koniec zestawieniem najlepszych powieści Mistrza. A konkretnie, najlepszych w moim prywatnym rankingu. Ich kolejność jest bardzo umowna, bo uwielbiam wszystkie, a pewna jestem tylko pierwszej trójki, reszta mogłaby stanąć obok siebie na czwartym miejscu na podium.
1. "To" (moja recenzja)

Jedna z pierwszych powieści Kinga, jaką czytałam. Zrobiła na mnie tak ogromne wrażenie, że nawet po latach nie czułam się komfortowo w towarzystwie klaunów, a już z pewnością nikt nie przekonałby mnie, że są zabawni i nieszkodliwi... Odświeżałam ją kilka miesięcy temu i mimo upływu lat, nadal zdała egzamin z przyprawiania o gęsią skórkę.

Top 10 najlepszych horrorów

31 października to dobry dzień, by sięgnąć po dobry horror. Do wieczora pozostało jeszcze kilkanaście godzin, macie więc czas na skombinowanie odpowiedniej książki. Po co warto sięgnąć?
Właściwie to mogłabym ułożyć cały ranking składający się z powieści Stephena Kinga. Jednak aby nie być monotematycznym, starałam się wybrać książki różnych autorów i w różnych klimatach. Łączy je jedno - groza i gwarantowane ciary na plecach podczas lektury.

Czym kolorować, czyli przegląd kredek, cienkopisów i wszystkiego, co koloruje.

Od kilku miesięcy relaksuję się w towarzystwie kolorowanek dla dorosłych. Zaczęło się od jednego egzemplarza „Art deco” oraz zestawu kredek szkolnych, a obecnie mój domowy arsenał rozrósł się do czternastu kolorowanek oraz kilku zestawów kredek, cienkopisów i mazaków. Dzisiaj dzielę się wrażeniami, co najbardziej mi się przydaje, a czego nauczyłam się unikać. Może Was zainspiruję? 
Narzędzi służących do kolorowania jest mnóstwo, poczynając od tradycyjnych kredek i farb, poprzez cienkopisy, a na żelowych długopisach kończąc. Sama korzystam z pięciu: 1.Kredki 2.Cienkopisy 3.Długopisy żelowe 4.Mazaki 5.Pastele