Konkurs! Zgarnij "Mitologię germańską"!

Potężny Odyn, machający młotem Thor czy podstępny Loki? A może piękna Freya, która była gotowa na wszystko, by zdobyć to, czego pragnęła? Która z postaci z mitologii germańskiej wzbudza w Was największą sympatię?

Bohaterowie nordyckich mitów szturmem wdarli się do literatury fantasy oraz do Hollywood. Dzisiaj, dzięki uprzejmości Wydawnictwa Latarnia, mam przyjemność zaprosić Was do udziału w konkursie, w którym do zdobycia jest Mitologia germańska autorstwa Artura Szrejtera, pozwalająca uporządkować wiedzę na temat ich pochodzenia i pierwotnego wizerunku.Zadanie konkursowe:
Która z postaci z mitologii germańskiej (nordyckiej) jest Ci najbliższa lub wzbudza Twoją największą sympatię? Uzasadnij krótko swoją odpowiedź w maksymalnie pięciu zdaniach. 

W swoim wyborze możesz sugerować się nie tylko prawdziwymi mitami, ale również ich uwspółcześnioną wersją, wykorzystywaną w literaturze, filmie i komiksie. Jeśli więc chcesz się podeprzeć w wyjaśnieniu Kłamcą Kuby Ćwieka lub Avengersami - nie ma problemu!

Nie podawajcie odpowiedzi w komentarzach! 
Liczą się tylko te wysłane na podany niżej adres mailowy!

REGULAMIN KONKURSU
  1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga Kącik z książką.
  2. Konkurs trwa od 28 czerwca do 11 lipca 2016 r. włącznie.
  3. Aby wziąć udział w konkursie należy udzielić odpowiedzi na wspomniane powyżej zadanie konkursowe i wysłać ją na adres kacikzksiazka@gmail.com
  4. Zwycięzcą będzie osoba, której odpowiedź okaże się dla mnie najbardziej kreatywna, humorystyczna, bądź z innych względów wyjątkowa. Decyzja o wyborze Zwycięzcy jest subiektywna i nieodwołalna.
  5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 12 lipca na stronie bloga.
  6. Nagrodą w konkursie jest egzemplarz książki Artura Szrejtera „Mitologia Germańska. Opowieści o bogach mroźnej Północy”. Nie ma możliwości wymiany nagrody na jej równowartość pieniężną.
  7. Sponsorem nagrody jest Wydawnictwo Latarnia.
  8. Po ogłoszeniu wyników, Zwycięzca zobowiązany jest maksymalnie do 17 lipca przekazać dane adresowe do wysyłki nagrody na adres kacikzksiazka@gmail.com. W przeciwnym razie, zostanie wyłoniony nowy zwycięzca. Dane adresowe zostaną przekazane Wydawnictwu Latarnia, które zobowiązało się do wysyłki nagrody bezpośrednio do Zwycięzcy.

Do dzieła! Zaglądajcie do mnie codziennie i czytajcie. Będzie nam bardzo miło, jeśli polubicie przy tym fanpage bloga (tutaj) i fanpage Wydawnictwa Latarnia (tutaj), oraz jeśli podzielicie się informacją o konkursie na swoich blogach i/lub FB :)


UWAGA!

Biorąc pod uwagę niedawny problem z oszustem podszywającym się pod blogerów prowadzących konkursy i wyłudzającym dane od uczestników, proszę Was o wysyłanie odpowiedzi na podanego wyżej emaila, a nie podawanie ich w komentarzach. Z góry też zastrzegam, że nie będę Was prosiła o uzupełnienie żadnych formularzy, więc jeśli tego rodzaju wiadomość do Was dotrze, będę wdzięczna za informację!

Komentarze