Przejdź do głównej zawartości

Polecanki #5

Polecanek odsłona piąta, czyli co słychać w blogosferze:


Komentarze

 1. Te Twoje polecanki są naprawdę świetne!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzieki. Na pewno zajrzę :-) u mnie też zmiany - adres bloga :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Agnieszka trafiła do dwóch polecanek jednym wpisem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Z Twoich Polecanek najbardziej podobał mi się post Kreatywy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Poczułam się przez chwilę jak jakiś zdechlak, który wyszedł z krypty... ;-) Liczba zaległych recezji o cudownych książkach, które przeczytałam ostatnimi czasy, rośnie, a ja tu piszę akurat o tej najgorszej od paru miesięcy... Po głowie chodzą mi już całe akapity, więc pewnie dziś coś się pojawi:-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tym "Ripperem" trochę popsułyście mi humor. :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Kreatywa bardzo mi pomogła wpisem o porządkowaniu profilu na facebooku. Mam na nim taki bajzel, że szkoda gadać.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

TOP 10: powieści Stephena Kinga

Wrzesień okrzyknęłam samozwańczo miesiącem Stephena Kinga, dlatego warto podsumować jego koniec zestawieniem najlepszych powieści Mistrza. A konkretnie, najlepszych w moim prywatnym rankingu. Ich kolejność jest bardzo umowna, bo uwielbiam wszystkie, a pewna jestem tylko pierwszej trójki, reszta mogłaby stanąć obok siebie na czwartym miejscu na podium.
1. "To" (moja recenzja)

Jedna z pierwszych powieści Kinga, jaką czytałam. Zrobiła na mnie tak ogromne wrażenie, że nawet po latach nie czułam się komfortowo w towarzystwie klaunów, a już z pewnością nikt nie przekonałby mnie, że są zabawni i nieszkodliwi... Odświeżałam ją kilka miesięcy temu i mimo upływu lat, nadal zdała egzamin z przyprawiania o gęsią skórkę.

Top 10 najlepszych horrorów

31 października to dobry dzień, by sięgnąć po dobry horror. Do wieczora pozostało jeszcze kilkanaście godzin, macie więc czas na skombinowanie odpowiedniej książki. Po co warto sięgnąć?
Właściwie to mogłabym ułożyć cały ranking składający się z powieści Stephena Kinga. Jednak aby nie być monotematycznym, starałam się wybrać książki różnych autorów i w różnych klimatach. Łączy je jedno - groza i gwarantowane ciary na plecach podczas lektury.

Czym kolorować, czyli przegląd kredek, cienkopisów i wszystkiego, co koloruje.

Od kilku miesięcy relaksuję się w towarzystwie kolorowanek dla dorosłych. Zaczęło się od jednego egzemplarza „Art deco” oraz zestawu kredek szkolnych, a obecnie mój domowy arsenał rozrósł się do czternastu kolorowanek oraz kilku zestawów kredek, cienkopisów i mazaków. Dzisiaj dzielę się wrażeniami, co najbardziej mi się przydaje, a czego nauczyłam się unikać. Może Was zainspiruję? 
Narzędzi służących do kolorowania jest mnóstwo, poczynając od tradycyjnych kredek i farb, poprzez cienkopisy, a na żelowych długopisach kończąc. Sama korzystam z pięciu: 1.Kredki 2.Cienkopisy 3.Długopisy żelowe 4.Mazaki 5.Pastele