Konkurs: Mikołajki z mordercą bez twarzy!

Konkursowo zrobiło się ostatnio na Kąciku z książką. Dzisiaj mam dla Was propozycję nowej zabawy, w której nagrodą jest darmowe wypożyczenie audiobooka "Morderca bez twarzy" na platformie Audioapp.pl.


Zadanie konkursowe jest banalnie łatwe - od jutra aż do przyszłego czwartku w postach pojawiających się na Kąciku z książką znajdziecie wytłuszczone, kolorowe słowa. Ułożone kolejno utworzą hasło, które trzeba będzie wysłać na podany poniżej adres mailowy. Wygrywa 5 najszybszych osób :)

Nie podawajcie odpowiedzi w komentarzach! 
Liczą się tylko te wysłane na adres mailowy!

REGULAMIN KONKURSU
 1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga Kącik z książką.
 2. Konkurs trwa od 26 listopada do 5 grudnia 2014 włącznie.
 3. Aby wziąć udział w konkursie należy udzielić odpowiedzi na zadanie konkursowe wspomniane powyżej i wysłać ją na adres kacikzksiazka@gmail.com.
 4. Pierwszych 5 osób, które wyśle poprawną odpowiedź na pytanie konkursowe, otrzyma nagrodę w postaci możliwości darmowego wypożyczenia audiobooka "Morderca bez twarzy" Henninga Mankella na platformie audioapp.pl
 5. Sponsorem nagrody jest platforma Audioapp.pl
 6. Zwycięzcy otrzymają nagrody drogą mailową bezpośrednio od platformy Audioapp i będą mieli 5 dni na ich realizację i wypożyczenie audiobooka.
Do dzieła! Zaglądajcie codziennie i czytajcie. Będzie mi miło, jeśli podzielicie się informacją o konkursie na swoich blogach i/lub FB :)

Komentarze

 1. Aż szkoda, że akurat tę książkę Mankella czytałam;)
  Bardzo ciekawa forma konkursu;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz