Polecanki #3

Ludzie siedzą na Targach Książki w Krakowie, a mi pozostaje uronić łezkę i polecić Wam kilka wpisów z minionego tygodnia:
 • Tegoroczne eBuki już wręczone (ronię drugą łezkę, że się nie udało, ale za chuda w uszach jestem jeszcze, więc pzoostaje mi pogratulować zwycięzcom), natomiast tutaj zdobywca zeszłorocznej nagrody dzieli się swoimi przemyśleniami, czy nagroda coś zmieniła w jego życiu.
 • Jakiś czas temu pisałam na temat zapomnianej perełki literatury francuskiej, czyli o "Księżnej de Cleves", ale Agnes A. Rose zrobiła to jeszcze lepiej.
 • Kilka lat temu zaczytywałam się w "Panu Lodowego Ogrodu", a potem z utęsknieniem czekałam na tom czwarty. Póki co stoi na półce i czeka, aż odświeżę sobie poprzednie części, a tymczasem zapraszam Was do zapoznania się z wrażeniami z lektury na blogu Amalii Grace.
 • Gdyby nie Paulina, nigdy nie dowiedziałabym się, co to KFASON.

Komentarze

 1. Świetne polecanki, może tym razem się nie udało, ale kto wie może w przyszłym roku Ci się uda wygrać, tego Ci życzę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tak samo cierpię że nie mogę być na Targach w Krakowie ale mam ponad 800km no i niestety nie miałam jak tam dojechać :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie wprawdzie mniej niż 800, ale nadal za daleko. No nic, w maju pozostają targi w Warszawie.

   Usuń
 3. Też roniłam łezkę nad Targami póki nie zobaczyłam swojego wpisu w Twoich dzisiejszych polecankach! :)) Od razu zrobiło mi się lepiej, poprawiłaś mi humor! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że mój wpis poprawił Ci nastrój, ja po prostu polecam to, co dobre ;)

   Usuń
 4. Ty za chuda w uszach na eBuka? Kobieto, Ty zasługujesz! :)

  naczytane.blog.pl

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz