Przejdź do głównej zawartości

Wyniki konkursu!Z przyjemnością chciałabym dzisiaj ogłosić wyniki konkursu, jaki trwał na Kąciku z książką w dniach 21 września - 7 października (szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie tutaj). Przypominam, że zadaniem konkursowym było wskazanie książki autorstwa rosyjskiego pisarza i zachęcenie do jej lektury w interesujący sposób. Nagrodą z kolei była powieść "Prawdziwe wspomnienia Mali K."


Przede wszystkim dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie oraz tym, którzy zamieścili informację na jego temat, choć sami w nim nie uczestniczyli. Zgłosiło się dosyć dużo osób i naprawdę trudno było mi wybrać jedną odpowiedź, która najbardziej mi się spodobała. Skoro jednak zwycięzca może być tylko jeden, musiałam podjąć męską decyzję... 

Serdecznie gratuluję zwycięstwa Alojce, która zachęciła mnie do przeczytania "Brudnopisu" oraz "Czystopisu" w najbardziej przekonujący sposób, przy okazji wykazując się znajomością moich literackich upodobań :)

Przy okazji zachęcam wszystkich do udziału w wyzwaniu Book-Trotter. Przypominam, że w październiku czytamy literaturę włoską.

Komentarze

 1. Gratulacje dla Alojki :)
  Tak się składa, że ja dzisiaj też zostałam nagrodzona... na innym blogu.
  Oj te zabawy blogowe to naprawdę świetna frajda!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A więc także gratulacje :) Sympatyczne są te blogowe konkursy, ale od czasów pamiętnej burzy na ich temat, jest ich znacznie mniej, a szkoda...

   Usuń
  2. No niestety :(
   Większość z tych książek w naszych konkursach jest używana, więc nagroda nikogo specjalnie nie wzbogaca, a przecież daje tyle radości!
   Podobnie z tym losowaniem... wtedy gdy cała ta burza się rozpętała usunęłam wcześniejsze posty z moimi rozdawajkami i wynikami, bo zwyczajnie się wystraszyłam.
   Teraz myślę intensywnie nad pytaniem, które wykorzystam w następnej mojej rozdawajce.

   Usuń
  3. Ja również gratuluję i podobnie jak Alojka i Magdalenardo tak i ja mam dobry dzień konkursowy i wygraną książkę :)

   Usuń
  4. Bo my Bezrobotna.pl wygrałyśmy w tym samym konkursie :)))))))))

   Usuń
 2. Gratuluję!:)
  A ja całkowicie zapomniałam o tym konkursie :( Mówi się trudno...

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo się cieszę!! Dziękuję za organizację konkursu!

  OdpowiedzUsuń
 4. Alojka, gratuluję wygranej! :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

TOP 10: powieści Stephena Kinga

Wrzesień okrzyknęłam samozwańczo miesiącem Stephena Kinga, dlatego warto podsumować jego koniec zestawieniem najlepszych powieści Mistrza. A konkretnie, najlepszych w moim prywatnym rankingu. Ich kolejność jest bardzo umowna, bo uwielbiam wszystkie, a pewna jestem tylko pierwszej trójki, reszta mogłaby stanąć obok siebie na czwartym miejscu na podium.
1. "To" (moja recenzja)

Jedna z pierwszych powieści Kinga, jaką czytałam. Zrobiła na mnie tak ogromne wrażenie, że nawet po latach nie czułam się komfortowo w towarzystwie klaunów, a już z pewnością nikt nie przekonałby mnie, że są zabawni i nieszkodliwi... Odświeżałam ją kilka miesięcy temu i mimo upływu lat, nadal zdała egzamin z przyprawiania o gęsią skórkę.

Top 10 najlepszych horrorów

31 października to dobry dzień, by sięgnąć po dobry horror. Do wieczora pozostało jeszcze kilkanaście godzin, macie więc czas na skombinowanie odpowiedniej książki. Po co warto sięgnąć?
Właściwie to mogłabym ułożyć cały ranking składający się z powieści Stephena Kinga. Jednak aby nie być monotematycznym, starałam się wybrać książki różnych autorów i w różnych klimatach. Łączy je jedno - groza i gwarantowane ciary na plecach podczas lektury.

Czym kolorować, czyli przegląd kredek, cienkopisów i wszystkiego, co koloruje.

Od kilku miesięcy relaksuję się w towarzystwie kolorowanek dla dorosłych. Zaczęło się od jednego egzemplarza „Art deco” oraz zestawu kredek szkolnych, a obecnie mój domowy arsenał rozrósł się do czternastu kolorowanek oraz kilku zestawów kredek, cienkopisów i mazaków. Dzisiaj dzielę się wrażeniami, co najbardziej mi się przydaje, a czego nauczyłam się unikać. Może Was zainspiruję? 
Narzędzi służących do kolorowania jest mnóstwo, poczynając od tradycyjnych kredek i farb, poprzez cienkopisy, a na żelowych długopisach kończąc. Sama korzystam z pięciu: 1.Kredki 2.Cienkopisy 3.Długopisy żelowe 4.Mazaki 5.Pastele