Wyniki konkursu!Z przyjemnością chciałabym dzisiaj ogłosić wyniki konkursu, jaki trwał na Kąciku z książką w dniach 21 września - 7 października (szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie tutaj). Przypominam, że zadaniem konkursowym było wskazanie książki autorstwa rosyjskiego pisarza i zachęcenie do jej lektury w interesujący sposób. Nagrodą z kolei była powieść "Prawdziwe wspomnienia Mali K."


Przede wszystkim dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie oraz tym, którzy zamieścili informację na jego temat, choć sami w nim nie uczestniczyli. Zgłosiło się dosyć dużo osób i naprawdę trudno było mi wybrać jedną odpowiedź, która najbardziej mi się spodobała. Skoro jednak zwycięzca może być tylko jeden, musiałam podjąć męską decyzję... 

Serdecznie gratuluję zwycięstwa Alojce, która zachęciła mnie do przeczytania "Brudnopisu" oraz "Czystopisu" w najbardziej przekonujący sposób, przy okazji wykazując się znajomością moich literackich upodobań :)

Przy okazji zachęcam wszystkich do udziału w wyzwaniu Book-Trotter. Przypominam, że w październiku czytamy literaturę włoską.

Komentarze

 1. Gratulacje dla Alojki :)
  Tak się składa, że ja dzisiaj też zostałam nagrodzona... na innym blogu.
  Oj te zabawy blogowe to naprawdę świetna frajda!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A więc także gratulacje :) Sympatyczne są te blogowe konkursy, ale od czasów pamiętnej burzy na ich temat, jest ich znacznie mniej, a szkoda...

   Usuń
  2. No niestety :(
   Większość z tych książek w naszych konkursach jest używana, więc nagroda nikogo specjalnie nie wzbogaca, a przecież daje tyle radości!
   Podobnie z tym losowaniem... wtedy gdy cała ta burza się rozpętała usunęłam wcześniejsze posty z moimi rozdawajkami i wynikami, bo zwyczajnie się wystraszyłam.
   Teraz myślę intensywnie nad pytaniem, które wykorzystam w następnej mojej rozdawajce.

   Usuń
  3. Ja również gratuluję i podobnie jak Alojka i Magdalenardo tak i ja mam dobry dzień konkursowy i wygraną książkę :)

   Usuń
  4. Bo my Bezrobotna.pl wygrałyśmy w tym samym konkursie :)))))))))

   Usuń
 2. Gratuluję!:)
  A ja całkowicie zapomniałam o tym konkursie :( Mówi się trudno...

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo się cieszę!! Dziękuję za organizację konkursu!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz